savasdas@turizmguncel.com

Otel odasında Rusya vatandaşı kadına işkence

Otel odasında Rusya vatandaşı kadına işkence
Rusa Federasyonu vatandaşı Otteva Elvira isimli kadının İstanbul-Ataşehir'de bulunan bir otelde iki gün boyunca işkenceye maruz kaldığı ortaya çıktı.

Rusya vatandaşı 47 yaşındaki Otteva Elvira isimli kadına, erkek arkadaşı Alp Mutlu tarafından otel odasında iki gün boyunca işkence yapıldığı ortaya çıktı.

Hürriyet gazetesinden Aziz Özen'in haberine göre, hastaneye kaldırılarak tedaviye alınan Otteva Elvira, yaşadığı işkenceyi ifadesinde şöyle anlattı:

“Beni kıskandığını sanıyordum. 14 Mart’ta çok fazla içki içti ve beni dövmeye başladı. Döverken ‘Neden o çocuğu doğurdun’, ‘Öldüreceğim seni. Yüzünü keseceğim. Çirkin ol’ diye bağırıyordu. İlk gün beni 5 saat boyunca tokatladı. Yüzümden akan kanlar eline bulaşınca yalıyor, ‘Tadı ne güzel’ diyordu. Hiçbir şey yapamadım. Ertesi gün de 6 saat boyunca dövmeye devam etti. Eline geçen her şeyi bana fırlatıyordu. Kafama tekme attı, saçlarımı yoldu. 15 Mart’ta markete gitmek için odadan çıktı. Bana ‘Kanları temizle, hemen geliyorum’ dedi. Resepsiyona gidip yardım istedim. Beni bir odaya kapatıp polis çağırdılar. Sonra Alp beni yine buldu. Dövmeye devam ederken polisler gelip kurtardılar.”

Alp Mutlu ise Aile İçi Şiddet Soruşturma Bürosu’nda verdiği ifadede, “Beni aramızdaki ilişkiyi eşime söylemekle tehdit ediyordu. O gün eşimi aramak istedi. Telefonu vermeyince koluma vurdu. Ben de kendisine vurdum. Kendisini otelde zorla tutmadım. Çok pişmanım” dedi.

Saldırgan Alp Mutlu, sevk edildiği adliyede ‘eziyet’ suçlamasıyla tutuklandı.


Bu Makale 20.03.2021 - 11:08:49 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.