savasdas@turizmguncel.com

Otel odaları ofise dönüşmeye başladı

Otel odaları ofise dönüşmeye başladı
Avantgarde Collection ve Lucis Initative Kurucusu İsmet Öztanık, boş kalan otel odalarını ofise dönüştürmeye başladıklarını açıkladı.

Koronavirüs salgını nedeniyle zor günler yaşayan konaklama sektörü, yaşadıkları kaybı tesislere yeni fonksiyonlar ekleyerek telafi etmeye çalışıyor.

Akşam gazetesinden Şenay Büyükköşdere'ye konuşan Avantgarde Collection ve Lucis Initative Kurucusu İsmet Öztanık, Avantgarde Collection otellerine yeni fonksiyonlar eklemeye başladıklarını açıkladı. Öztanık, Türkiye’de toplam 5 otelle hizmet veren Avantgarde Collection'ın, dünya genelinde yayılan Otel Ofisi (Live/Work) konseptini Türkiye’ye taşıdıklarını açıkladı.

İlki Levent, ikincisi Şişli'de hayata geçecek

Avantgarde Collection ve Lucis Initative Kurucusu İsmet Öztanık, konsepti ilk olarak Levent’teki Avantgarde Otel’de uygulamaya başlayacaklarını, ardından yeni açılacak Şişli şubesinde de devam edeceklerini söyledi. Öztanık, yeni düzeni şöyle anlattı:

Suit ve standart odaların bazılarını birleştirip metrekarelerini büyüterek planlarını konsepte uygun yeniden tasarladık. Tasarımda pastel renkler, doğal malzemeler ve minimal bir düşünce yapısıyla hareket ederek uzun kalmak isteyenlerin rahat hissedecekleri bir atmosfer yarattık. Odalarda, güvenli ve rahat çalışmak isteyenler için ihtiyaç duydukları yüksek hızda wifi, yazıcı, kahve makinesi gibi tüm donanımlar var.”


Bu Makale 04.09.2020 - 11:30:13 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.