savasdas@turizmguncel.com

Muhittin Böcek'in sağlığı ne durumda?

Muhittin Böcek'in sağlığı ne durumda?
17 Ağustos'tan bu yana koronavirüs salgını ile mücadele eden Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in sağlık durumu ile ilgili yeni açıklama yapıldı.

17 Ağustos'ta koronavirüs testi pozitif çıkan, 7 Eylül'de de yoğun bakıma alınan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, koronavirüs tedavisinin ardından astım rahatsızlığı ve akciğerlerindeki yırtılma nedeniyle tedbir amaçlı uyutulmuştu.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildikten sonra entübe işlemi son erdililen Muhittin Böcek'e solunum kaslarındaki rahatsızlık nedeniyle daha iyi nefes alabilmesi için trakeostomi uygulandı. Halen Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Yoğun Bakım Ünitesi'nde tedavi gören Böcek'in sağlık durumunun kritik seyirde devam ettiği belirtildi.

''Kritik bir gelişme yaşanmadı''

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nden Başkan Böcek'in sağlık durumuyla ilgili yapılan açıklamada, "Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Muhittin Böcek'in yoğun bakımdaki takip ve tedavisi devam etmektedir. Son 24 saat içerisinde herhangi bir gelişme yaşanmamış olup, klinik seyri kritik fakat stabil olarak devam etmektedir" denildi.


Bu Makale 06.10.2020 - 17:36:55 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.