savasdas@turizmguncel.com

Martı Otellerinden yangın açıklaması: Misafirlerimiz güvende

Martı Otellerinden yangın açıklaması: Misafirlerimiz güvende
Marmaris’i felç eden orman yangınından etkilenen otellerden Martı Otellerinden açıklama yapıldı.

Martı Otelleri tarafından yapılan açıklamada, özellikle Marmaris-İçmeler bölgesini yoğun şekilde etkileyen yangında misafirlerin zarar görmediği belirtildi. Martı Resort Otelde konaklayan misafirlerin tedbir amacıyla Martı La Perla’ya aktarıldığı belirtilen açıklamada, Martı Resort Hotel’in de 2 Ağustos’tan itibaren yeniden hizmet vermeye başlayacağı kaydedildi.

Martı Otellerinden yapılan açıklama şöyle:

Ülkemizi derin bir üzüntüye boğan orman yangınlarından en çok etkilenen yörelerimizden Marmaris-İçmeler bölgesinde bulunan ve şirketimizce işletilen Martı Resort ve Martı La Perla otellerinde tüm tesis misafirlerimiz güvende olup, Martı Resort Hotel misafirlerimiz güvenlik amacıyla Martı La Perla Hotel’de ağırlanmaktadır.

2 Ağustos pazartesi günü itibariyle Martı Resort Hotel tekrar misafirlerini ağırlamaya ve hizmet vermeye başlayacaktır.
Yine Marmaris, Hisarönü bölgesinde bulunan Martı Marina, Hemithea Hotel ve Baraka Otellerimiz ve misafirleri güvende, tesislerimiz ise aktiftir.

Martı Otel İşletmeleri olarak afette zarar gören herkese, yok edilen ormanları için de tüm ülkemize geçmiş olsun dileklerimizi iletirken, cansiparane destekleri sayesinde bu badireyi atlattığımız, hepsi ayrı birer kahraman olan Orman Müdürlüğü ekipleri ile tüm kamu kurum kuruluşları ve çalışanlarına, tesis çalışanlarımıza ve gönüllülere kamuoyunun önünde minnet ve şükran duygularımızı sunmak isteriz.”


Bu Makale 30.07.2021 - 11:26:40 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.