savasdas@turizmguncel.com

Marmaris yangınında son durum

Marmaris yangınında son durum
Güney Ege Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (GETOB) Başkanı Bülent Bülbüloğlu’nun yangındaki son durumda ilgili TurizmGüncel’e açıklama yaptı.

GETOB Başkanı Bülent Bülent Bülbüloğlu, Marmaris'te otelleri ve yerleşim yerlerini de tehdit eden büyük yangındaki son durumda ilişkin açıklama yaptı.

Yangının şehir merkezinden uzaklaştığını belirten Bülbüloğlu "Oteller müşterilerini geri almaya başladı. Otelleri ve konutları tehdit eden durum atlatıldı." dedi

Ormanlık alanda yangının devam ettiğine dikkat çeken Bülent Bülbüloğlu, Turunç arkaları, Orhaniye ve Turgut bölgelerinde yangın devam ediyor. Sabah 6’dan beri yoğun çalışma var." dedi. Olay yerine 300 orman işçisi ve itfaiyenin intikal ettiğini belirten GETOB Başkanı. "GETOB olarak kaymakamlık ve belediye ile işbirliği halinde çalışıyoruz." ifadelerini kullandı.

Otellere ve konutlara zarar gelmediğini belirten Bülbüloğlu. "Akşama kadar toparlarız ama Marmaris yandı. Oteller boşaltıldı tedbir amaçlı ve şimdi misafirler tekrar otellere alınıyor." diye ekledi.


Bu Makale 30.07.2021 - 09:49:09 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.