savasdas@turizmguncel.com

Kayıp otelci Nuri Yıldız’ın cesedine ulaşıldı

Kayıp otelci Nuri Yıldız’ın cesedine ulaşıldı
Üç gündür kendisinden haber alınamayan Nuri Yıldız isimli otelcinin cesedine ulaşıldı. Yıldız’ın silahla vurulduğu belirlendi.

Esenyurt TEM otoyolu kavşağında içi yanmış olarak bulunan otomobilin İstanbul Beyoğlu’nda ve Fatih’te otelleri bulunan Fatih Yıldız’a ait olduğu tespit edildi. Yıldız’ın cesedinin ise, Beylikdüzü’nde bulunduğu öğrenildi. Yıldız’ın başına bir el ateş edilerek öldürüldüğü tespit edildi.

Öte taraftan, 3 gün boyunca kendisinden haber alınamayan Nuri Yıldız’ı bulmak için çalışma yürüten polis ekipler, Nuri Yıldız’ın eşi Esra Yıldız’la birlikte yaşadığı evde Esra Yıldız’ın da cesedine ulaştı. Çilingir yardımıyla kapıyı açarak eve giren polis ekipleri, Yıldız’ı boğazı kesilmiş halde ölü olarak buldu.

Kapıda herhangi bir zorlama olmadığını belirleyen polis ekipleri, katillere kapyı Esra Yıldız’ın açmış olabileceği düşünülüyor.

Nuri Yıldız’ın olay sabahı eşiyle birlikte evden çıkarak otellerine gittiği, sonrasında ise Esra Yıldız’ın taksiyle eve döndüğü tespit edildi.

İçi yanan araçta yapılan araştırmada, aracın hem şoför hem de yolcu ön camının kırık olduğu ve araç anahtarının aracın üzerinde olduğu tespit edildi.

Nuri Yıldız’ın cesedi de Adli Tıp Kurumuna gönderildi.


Bu Makale 16.10.2021 - 10:22:07 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.