savasdas@turizmguncel.com

İşte Resort Turizm Kongresinin bu yılki konuşmacıları

İşte Resort Turizm Kongresinin bu yılki konuşmacıları
Turizm sektörünün önde gelen aktörlerini bir araya getiren Resort Turizm Kongresi bu yıl 25 Kasım’da yapılacak.

Resort Turizm Kongresi 25 Kasım 2021 tarihinde 11. kez yapılacak. "Geleceğin Turizmi Turizmin Geleceği" sloganıyla Nirvana Cosmopolitan Hotel’de düzenlenecek kongrede sektörün mevcut durumu ile kısa, orta ve uzun vadedeki olası gelişmeler ele alınacak.

Kongrede çeşitli başlıklar altında, RTK Grup CEO'su Thomas Bösl, Coral Travel Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Yurt, Denizbank CEO'su Hakan Ateş, TÜROFED Yönetim Kurulu Başkanı Sururi Çorabatır, SunExpress Havayolları CEO'su Max Kownatzki konuşmacı olarak katılacak.

AKTOB Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Yağcı "2020 yılı başlarında, küresel ölçekte yaşanan pandemi krizi, kırılgan bir sektör olan turizm endüstrisini de derinden etkiledi. Sadece ülkemizin değil, dünyanın tüm önemli destinasyonlarını da etkileyen pandemi sorunu 2022 yılının trendlerinde belirleyici olacaktır. Bu etkinin ne zamana kadar süreceği ve ne yönde ilerleyeceği aşı çalışmaları ve sonuçları ile yön kazanacak. Bu kapsamda, turizm sektöründe oluşacak stratejiler önem kazanacaktır. Bu kongrede pandeminin etkisinin sektörde yarattığı değişimler ve gelecek öngörülerimizi konuşacağız" dedi.

Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (AKTOB) organizasyonu ile gerçekleştirilecek kongreye, yurtiçinden ve yurtdışından seyahat endüstrisinde yer alan turizmin bütün kesimleri ile finansman, danışmanlık, yatırım, işletme, yönetim, tedarikçi firmaların üst düzey , karar verici temsilcileri katılacak.


Bu Makale 17.08.2021 - 14:18:36 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.