savasdas@turizmguncel.com

Erkan Güral: Yeni otelimizin yatırım bedeli 500 milyon lira

Erkan Güral: Yeni otelimizin yatırım bedeli 500 milyon lira
NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, 500 milyon lira yatırım bedeli ile hayata geçirdikleri NG Phaselis Bay ile NG konukseverliğini bu kez Akdeniz'e taşıyacaklarını söyledi.
Yeni otel yatırımı hakkında bilgi veren NG Kütahya Seramik Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güral, “Pandemi sürecinde ne satışlarımız yavaşladı, ne de yatırımlarımızı durdurduk. Antalya Göynük’ten satın aldığımız Phaselis Otel’de, yepyeni bir konsept ve hizmet sunmak için çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. NG Phaselis Bay olarak isimlendirdiğimiz otelimiz, olağanüstü koylara sahip ve çam ağaçlarının arasında yer alıyor. Nisan 2021’de hizmete sunacağımız NG Phaselis Bay’e toplamda 500 milyon TL yatırım yaptık. Misafirlerimize eşsiz bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz. Yeni yatırımlarımız ile de Türk turizmine katkı sağlamaya devam edeceğiz” dedi.

Bu Makale 17.02.2021 - 15:21:33 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • Yüksel Acar - 18.02.2021 - 07:46

    Yeni yatırımınız hayırlı olsun.Tesisinizde personel olarak çalışmak için hangi yolu izlemeliyim?

  • Mehmet salih sincar - 18.02.2021 - 05:59

    Öncelikle bu güzel projeyi hayat gecirdiginiz için teşekürler ..hayat normale döndükten sonra insanların huzura çok ihtiyacı olacak böyle bir yer temin ettiğiniz için insanlar size NW kadar teşekkür etse azdır..eğer beni de aranızda görmek isterseniz sizinle çalışmak isterim bar tecrübem var ..eğer sizin için de uygunsa sizinle çalışmak isterim boyle güzel bir projede olmadan onur duyarım

Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.