savasdas@turizmguncel.com

248 odalı Swissôtel Çeşme için imzalar atıldı

248 odalı Swissôtel Çeşme için imzalar atıldı

Accor Grubu'nun markalarından Swissotel Çeşme'ye geliyor.

Accor Grubu'nun premium segment markası Swissotel, Dilek Holding'in yatırımıyla Çeşme'ye geliyor.

İki tanesi penthouse başta olmak üzere 68 süitten oluşan 248 odayla hizmet verecek yeni yatırıma ilişkin imzalar, Swissôtel The Bosphorus İstanbul’da atıldı.

15 Haziran 2022 tarihinde hizmete girmesi planlanan Swissôtel Çeşme'nin yatırımcısı Dilek Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Adil Dilek, ''Ege’nin incisi Çeşme Ilıca koyunda açılacak Swissôtel Çeşme ile Çeşme turizmine farklı bir bakış açısı ve yeni bir enerji getiriyoruz. Çeşme’yi 20 yıl önce turizme nasıl kazandırdıysak, Swissôtel Çeşme ile de turizmi daha üst seviyeye taşıyacak bir konsept kazandıracağız. Accor Otel Grubu ile anlaşmamız kapsamında grubun Swissôtel markası ile Çeşme’yi Cannes gibi daha lüks bir segmente taşımayı hedefliyoruz.” dedi.

Swissôtel Çeşme, her biri 1300 metrekare genişliğindeki 2 katlı, özel havuzlu ve teraslı 2 penthouse başta olmak üzere 68 süitten oluşan 248 odayla hizmet verecek. Tesiste 1700 metrekare kapalı havuz ve fitness salonu, 2500 metrekare spa merkezi, 700 metrekarelik balo salonu, 10 adet toplantı salonu ve iş merkezi yer alacak.


Bu Makale 07.04.2021 - 10:32:46 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
Yazarın diğer yazıları
Tüm Yazıları
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.