Yusuf Narlı: Bayramı yüzde 100 doluluk oranıyla geçirdik

Yusuf Narlı: Bayramı yüzde 100 doluluk oranıyla geçirdik

BN Hotel Thermal & Wellness’in icra kurulu başkanı Yusuf Narlı, bayramı yüzde 100 doluluk oranıyle geçirdiklerini açıkladı.


Mersin’de faaliyet gösteren BN Hotel Thermal & Wellness’in icra kurulu başkanı Yusuf Narlı, Kurban Bayramı tatilini değerlendirdi.

Deniz ve inanç turizminin yanı sıra termal otellerin de devreye girmesiyle bölgenin turizmde alternatif bir destinasyona dönüşmeye başladığını belirten Yusuf Narlı “Kurban Bayramı turizmde doping etkisi yarattı. Yurt içi ve yurt dışından gelen yerli ve yabancı turistler ile bayramı yüzde 100 doluluk oranıyla geçirdik ve yaza iyi bir başlangıç yapmış olduk. Bayram tatilinde hem Gaziantep, Adana gibi çevre illerden hem de yurt dışından yoğun talep oldu” dedi. 

Klasik kaplıca oteli anlayışını ‘Luxury Thermal’ otel kavramına taşıyarak hizmet ve konfor anlamında ayrıcalıklı deneyimler sunarak termale bakış açısını değiştirdiklerinin altını çizen Yusuf Narlı açıklamasını şöyle sürdürdü: “Amacımız Mersin’de turizmi 12 aya yayabilmek. Bunun için sadece yurt içi değil, başta Almanya olmak üzere Avrupa ülkeleri ve Rusya gibi ülkelerden de turistleri Mersin’e çekebilmek için çalışmalar yürütüyoruz. Bölgenin en büyük havalimanı projelerinden biri olan Çukurova Uluslararası Havalimanı'nın açılması da bölgenin kalkınmasına ve turizm potansiyelinin artmasına önemli katkıda bulunacak” ifadelerini kullandı.Bu Haber 24.06.2024 - 15:32:57 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.