Vladimir Vorobyov'dan Natalie Tours açıklaması: Her şey garanti altında

Vladimir Vorobyov'dan Natalie Tours açıklaması: Her şey garanti altında
Otellerin parasını ödemediği için Antalya'da birkaç otelde ve Çin'de yolcuları sıkıntı yaşayan Natalie Toours konuyla ilgili olarak kamuoyunu bilgilendirdi. Turist bilgilendirme Derneği ile bir araya gelen şirketin sahibi Vladimir Vorobyov, şirketin gerekli tüm teminatlarının bulunduğunu ve tüm operasyonlarının garanti altında olduğunu ifade etti.


TurizmGüncel - Dış Haberler

Rusya'da bulunan Turist bilgilendirme Derneği, Natalie Tours yönetimiyle bir araya gelerek şirketle ilgili haberlere açıklık getirmesini istedi.TURİST BİLGİLENDİRME DERNEĞİ'NDEN NATALİE'YE ZİYARET

Natalie Tours'un sahibi Vladimir Vorobyov ile çalışma toplantısında bir araya gelen Turist Bilgilendirme Derneği (TURPOMOSCH) Başkanı Alexander Osaulenko, şirket ile ilgili son bilgileri kamuoyu ile paylaştı.

''GARANTİ VERİYORUM''

Toplantıda şirketin durumu ile ilgili dernek yönetimine bilgi veren  Vladimir Vorobyov, Natalie Tours'un müşterilerine ve partnerlerine olan bütün yükümlülüklerini zamanında yerine getirebilecek durumda olduğunun garantisini verdi. Son günlerde Natalie'nin markaları ile ilgili piyasaya çıkan haberleri ciddiye aldıklarını belirten Vorobyov, ortaya çıkan sorunların giderilmesi için gerekli önlemlerin alındığını ifade etti.

''50 MİLYON RUBLE TEMİNATIMIZ VAR''

Grup bünyesinde faaliyet gösteren iki şirketin Ingosstrakh adlı sigorta şirketine finansal garanti verdiğini ifade eden Vldimir Vorobyov, şirketlerden birinin bu yılın haziran ayında sigorta şirketiyle anlaşmasını yenilediğini ve sözleşmenin ağustos ayında yürürlüğe gireceğini kaydetti. Sözleşmenin süresinin bir yıl olduğuna dikkat çeken Vorobyov, sigorta şirketlerinde 50 milyon rublelik (yaklaşık 800 bin dolar) teminatlarının olduğunu açıkladı. Vorobyob, söz konusu belgeleri Turist Bilgilendirme Derneği'nin başkanına da teslim etti.


Bu Haber 28.06.2018 - 15:59:02 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.