VİDEO: TÜRSAB'ın yeni yönetimi 100 günde neler yaptı?

VİDEO: TÜRSAB'ın yeni yönetimi 100 günde neler yaptı?
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB), 23. Dönem Yönetim Kurulunun mazbatayı almasının 100. günü sebebiyle Ankara’da üst düzey bürokratların ve 500 kişinin katıldığı bir toplantı düzenledi. Toplantıya, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da katılırken, TÜRSAB tarafından hazırlanan ve yeni yönetimin 100 günde neler yaptığını anlatan bir de film gösterildi.


TÜSAB'ın 23. dönem yönetimi, Ankara Sheraton Hotel'de düzenlediği '100. gün' toplantısında sekterle ve acentelerle bir araya geldi.Yüz günde yapılanların anlatıldığı filmin ardından bir konuşma yapan Başkan Bağlıkaya, 2018 yılının ilk 4 ayında geçen yıla göre yüzde 32.5 artışla, Türkiye'ye 8 milyon turist geldiğini ve bu rakamın tarihi bir rekor olduğunu söyledi.

''ANKARA TURİZMDEN DAHA FAZLA PAY ALMALI''

Ankara’nın turizmden daha çok pay alması gerektiğini belirten Bağlıkaya, “Türk turizmi gelişiyor, büyüyor. Ankara’nın da kültür, kongre, sağlık, spor, alışveriş turizmi gibi birçok alanda hak ettiği payı alması için hep birlikte elimizden gelen çabayı göstermeliyiz.” dedi.

''UKOME KARARINDA OLUMLU ADIMLAR ATILMAYA BAŞLANDI''

Seyahat acentalarını zor durumu düşüren UKOME tarafından alınan karara karşı ses yükselttiklerini ve bunun sonucunda da olumlu adımların atılmaya başladığına değindi. Ayrıca kurumu devraldıklarında çok ciddi bir borç ile karşı karşıya kaldıklarını fakat üyelerin desteğiyle dimdik ayakta durabildiklerini; hiçbir zaman yıkılmadıklarını ve yıkılmayacaklarını dile getirdi.Bu Haber 08.06.2018 - 13:55:53 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • Semih - 11.06.2018 - 08:51

    Ankara daha fazla pay almali demissiniz. Acin kapali kanallari da alsin.

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.