Üç Rus hava yoluna Kapadokya’ya uçuş izni

Üç Rus hava yoluna Kapadokya’ya uçuş izni

Rusya Federal Havacılık Kurumu (Rosaviatsiya), 3 Rus havayolu şirketine Kapadokya'ya tarifeli seferler düzenleme izni verdi.


Rus havacılık otoritesi Rosaviatsiya; S7, Red Wings ve Nordwind hava yolu şirketlerine Kapadokya'ya direkt uçuş izni verdi.

Sputnik’te yer alan habere göre S7 ve Nordwind Moskova'dan, Red Wings ise Moskova, Krasnodar, Mineralnıye Vodı, Rostov-na-Donu ve Soçi kentlerinden Kapadokya’ya direkt uçuşlar düzenleyecek.

Bugün itibarıyla Rusya'dan Kapadokya'ya direkt uçuşlar bulunmuyor. Söz konusu 3 havayolu şirketinin Kapadokya seferlerine ne zaman başlayacağı bildirilmedi.

Şubat ortasında Rosaviatsiya’dan yapılan açıklamada, Rus havacılık otoritelerinin Rus havayolu şirketlerinin Türkiye uçuşları için yeni varış noktası olarak Kapadokya'yı seçtiklerini Türk meslektaşlarına bildirdiği belirtilmişti.

Şu anda Rus havayolları şirketleri, Rusya topraklarındaki herhangi bir noktadan Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, İstanbul, İzmir, Trabzon, Samsun ve Gazipaşa havalimanlarına uçuş gerçekleştirebiliyor.Bu Haber 28.03.2023 - 09:01:29 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.