TÜRSAB'da neden kavga çıktı, mali müşavir evrak mı imha ediyordu?

TÜRSAB'da neden kavga çıktı, mali müşavir evrak mı imha ediyordu?
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği genel kurulunun üzerinden yaklaşık 45 gün geçmesine rağmen birlikte sular durulmuyor.


TurizmGüncel

TÜRSAB genel merkezi, yaşanan bir kavga olayıyla gündeme geldi.

PAKÖZ GENEL MERKEZDE DARP EDİLDİ İDDİASI

Bir turizm haber portalında yer alan haberde, TÜRSAB'da mali müşavir olarak görev yapan Timuçin Paköz'ün genel merkezde darp edildiği iddia edildi. Haberde, ''Paköz; yeni yönetimde yaşanan sorunlar nedeniyle görevini yapamadığı konusundaki şikayetlerini gündeme getirince Yönetim Kurulu Üyesi Selçuk Boynueğri’nin saldırısına uğradı. Gözünden aldığı darbeler sonucu hastanelik olan Paköz, rapor alarak olayı emniyete intikal ettirdi. Ardından Boynueğri ve olaya karışanlar da emniyette ifade verdi. Türsab Yönetimi ise olay ile ilgili sessizliğini halen koruyor.'' ifadelerine yer verildi.''VEDA YEMEĞİ FATURALARINI İMHA DİYORDU'' İDDİASI

Konuyla ilgili olarak TurizmGüncel'e açıklama yapan TÜRSAB yetkilileri ise, Paköz'ün genel merkezde belge imha ederken yakalandığını açıkladı. Verilen bilgide Paköz'ün, Başaran Ulusoy'un TÜRSAB'a fatura ettiği 'veda yenmekleri' ile ilgili faturaları imha ederken yakalandığı ileri sürüldü.

SAVCILIĞA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU

TÜRSAB YK üyesi Selçuk Boynueğri ile Timuçin Paköz'ün olayla (belge şmhası iddiası) ilgili olarak tartışmaya girdiği ve tartışmanın yumruklu kavgaya dönüştüğü belirtildi. Yaşanan olay sonrası merkeze polis çağırdıklarını belirten TÜSAB yetkilileri, Paköz'ün evrak imha ettiğine dair zabıt tutulduğunu ve savcılığa suç duyurusunda bulunulduğunu ifade etti.
Bu Haber 09.04.2018 - 19:05:41 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • Suleyman Mercan - 10.04.2018 - 10:12

    Yahu 43 yıllık Yeminli Mali Müşavirim fatura nasıl imha edebilir ben bilmiyorum... Fatura bu.. Ya bir kesene yani alt nüshası vardır yada kaydı... Sizin faturayı imha etmeniz neye yarar ? Bırakın böyle saçma sapan açıklamalara itibar etmeyi artık... İnanmıyorsanız kendi şirketinizden bir tane faturayı imha edin bakalım böylelikle konu kapanıyor mu görün...

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.