Türkiye’ye ilgi arttı: IBTM World Barselona Fuarı’nda görüşme sayısı iki katına çıktı

Türkiye’ye ilgi arttı: IBTM World Barselona Fuarı’nda görüşme sayısı iki katına çıktı

27-29 Kasım tarihleri arasında gerçekleşen IBTM World Fuarı dünya genelinden sektör profesyonellerinin buluşma noktası oldu.


Türkiye, ICVB-İstanbul Kongre ve Ziyaretçi Bürosu ile Madrid Kültür ve Tanıtma Müşavirliği tarafından hazırlanan Türkiye standına ilgi yoğun oldu. Türkiye standında yer alan katılımcı kurum ve kuruluşlar tarafından fuar süresince 850’ye yakın birebir görüşme gerçekleştirildi. 

Bu yıl kurulan Türkiye standı, geçen sene aldığı randevu sayısının iki katına ulaştı. Fuarda Türkiye standını ziyaret eden Barselona Başkonsolosu Güçlü Kalafat ve İstanbul İl Kültür Turizm Müdürü Coşkun Yılmaz stant katılımcıları ile birebir görüşmeler yaparak, sektöre ilişkin son durum hakkında bilgiler aldılar.

ICVB Genel Müdürü Cemil Hakan Kılıç fuara ilişkin yaptığı değerlendirmede, sektörde geçtiğimiz yıl başlayan toparlanmanın etkilerinin görüldüğü IBTM World Fuarı’nın bu yılda hem Türkiye hem de İstanbul kongre sektörü açısından son derece umut verici olduğunu belirtti.Bu Haber 05.12.2018 - 17:20:12 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.