Türkiye’deki Alman ve Rus turistler arasında anlaşmazlık

Türkiye’deki Alman ve Rus turistler arasında anlaşmazlık

Türkiye’de tatil yapan Alman turistler Rus turistlerden, Rus turistler ise Alman Turistlerden şikayetçi.


Rus turizm portalı Tonkosti Turizma, Türkiye sahillerinde Rus ve Alman turistlerin birbirlerinin fazla alkol almalarından ve taşkınlık yapmalarından şikayetçi olduğunu aktardı.

Habere göre, Türkiye’de tatil yapan bazı Almanlar, Rus turistlerin yüksek sesle konuşmasından, şarkı söylemesinden ve aşırı rahat tavırlarından şikayetçi. Rus turistlerin de bazıları Almanların çok yüksek sesle kahkaha atmalarından ve konuşmalarından, ayrıca çocuklarının her türlü davranışına müsamaha göstermelerinden yakınıyor.

Alman turistlerin, Rusların açık büfede tabaklarını yiyemeyecekleri kadar fazla yemekle doldurmalarından ve çok fazla alkol almalarından şikayetçi oldukları belirtilen haberde, Almanların da en az Ruslar kadar alkol aldığına dikkat çekildi.

TürkRus’ta yer alan habere göre Rus ve Alman turistler arasındaki başlıca farklılığın ise Rus turistlerin çok fazla bahşiş bırakmaları, ancak Almanların bu konuda çok cimri davranmaları olduğu yorumu yapılıyor.Bu Haber 15.06.2022 - 09:32:44 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.