Türkiye’de 13 oteli bulunan şirkete 4 yeni müdür ve CEO

Türkiye’de 13 oteli bulunan şirkete 4 yeni müdür ve CEO
Türkiye'de 13 otelle faaliyet gösteren MP Hotels yeniden yapılandı. Şirket İstanbul'da global hizmet ofisi açarken, yeni üst düzey yöneticileri de bünyesine kattı.

Türkiye'nin 11 noktasında 13 otelle faaliyet gösteren Almanya-Münih merkezli FTI'ın yan kuruluşu MP Hotels, Türkiye'de yeniden yapılandı.

Türkiye’de sürekli olarak büyüyen MP Hotels'in Türkiye CEO'luğu görevine A. Murat Oldaç getirildi. MP Hotels'in dinamik ve etkin bir şirket olduğunu beliren Oldaç, ''MP Hotels'in Türkiye’nin geleceğine ve kapasitesine olan inancı tam. Bizim amacımız Türkiye’yi en çok tercih edilen, grup içindeki otellerimiz ve dünyanın önde gelen otel ve resortları arasında en yüksek hizmet standardını sağlayan nokta yapmaktır,” dedi.

MP Hotels, Oldaç'ın dışında 4 ismi daha bünyesine dahil etti. Adnan Yücel şirketin operasyon müdürü olurken, Metin Sportmen satış müdürü, Cumhur Akdağ Ege bölge satış müdürü ve Sebahattin Mert ise Akdeniz bölge satış müdürü olarak göreve başladı.Bu Haber 05.02.2019 - 10:43:01 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.