Türk otellerden Intourist’e mesaj

Türk otellerden Intourist’e mesaj

Thomas Cook-Intourist’e dayanışma mesajı gönderen Türk otelleri, bu zor günlerde şiketin ynında olduklarını ifade etti.


TurizmGüncel

Thomas Cook’un iflasıyla birlikte grubun değişik ülkelerdeki şirketlerinin durumu merak konusu olmuştu. Thomas Cook-Intourist'in Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bölükbaşı TurizmGüncel’e yaptığı açıklamada Thomas Cook – Intourist’in operasyonlarına devam edeceğini belirtmişti.

Açıklama sonrası Türk otelleri Intourist’e dayanışma mesajları gönderdi. Aralarında Barut Hotels, Simena Hotels, Starlight Hotel ve Lucida Beach Hotel gibi otellerin de bulunduğu çok sayıda işletme, gönderdiği mesajla Thomas Cook-Intourist ile dayanışma içinde olduğunu belirtti.

‘’Yanınızdayız’’

Barut Hotels’in mesajında, ‘’Barut Hotels olarak bu zor günlerde Intourist’in Türkiye temsilcisi olan Sarpedon ve uzun yıllardır birlikte çalıştığımız siz değerli partnerlerimizin yanındayız.’’ denilirken, Semana Hotels’in mesajında ise ‘’Thomas Cook İngiltere’nin faaliyetlerini durdurma kararı ile birlikte finansal olarak Thomas Cook’tan bağımsız olan Rusya ve Çin pazarlarının faaliyetlerine devam etme kararı almış olması nedeniyle; şirktiniz üzerinden rezervasyon yapmış ve yapacak olan misafirlerin bu süreçten olumuz etkilenmemeden tatillerini tamamlayabikmeleri için acenteniz Sarpedon Travel’a ve Intourist’e her türlü desteği vereceğimizi belirtiriz.’’ ifadeleri kullanıldı.

‘’İnancımız tam’’

Starlight Otel’den ‘’Bilmenizi isteriz ki, hep yanınızda olacağız. Bize düşen herhangi bir konuda yardımcı olmak için hep hazır olacağız. Biliyoruz ki, en kısa zamanda bunun da üstesinden geleceksiniz.’’ mesajı alan Intourist, Lucida Beach Hotel’den ise, ‘’Intourist’in operasyonlara devam etme kararı bizleri son derece sevindirmiştir. Biz de Lucida Beach Hotel olarak bu zor günlerde Intourist’e ve onun Türkiye temsilcisi Sarpedon’a elimizden gelen desteği vermeye hazırız. Intourist’in bu sınavdan başarıyla çıkacağına inancımız tamdır.’’ şeklinde destek yazısı geldi.Bu Haber 24.09.2019 - 13:32:53 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.