Turizm merkezinde cinayet, 17 kişi gözaltında

Turizm merkezinde cinayet, 17 kişi gözaltında
Uludağ'da oteller bölgesinde bir otelin güvenlik görevlileriyle kayak kiralama işi yapan esnaf arasında yaşanan silahlı kavgada bir kişi hayatını kaybetti 3 kişi de yaralandı.

Önde gelen kış turizm merkezlerinden Uludağ'da yaşanan silahlı kavgada bir kişi hayatını kaybetti, 3 kişi de yaralandı. Birinci Oteller Bölgesi'nde yaşanan olay sonrası 17 kişi gözaltına alınırken, birçok tatilcinin valizini alarak Uludağ'dan ayrıldığı belirtildi. Hayatını kaybeden 19 yaşındaki Yusuf Köse isimli gencin ise bölgede kayak kiralama işi yaptığı öğrenildi.

Jandarmanın olay sonrasında kayak kiralama işi yapan esnaftan ve güvenlik görevlilerinden 17 kişiyi gözaltına aldığı öğrenildi. Silahlı kavganın yaşandığı yerde 20'ye yakın boş kovan bulunduğu ve bölgede tatil yapanların büyük panik yaşadığı kaydedildi.

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü kavgayla ilgili yapılan ihbarın ardından Uludağ giriş ve çıkışlarını kontrol altına aldı. Olay yerine çok sayıda çevik kuvvet ve özel harekat ekipleri sevk edildi.Bu Haber 11.02.2019 - 08:22:10 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.