TUI, Türkiye kapasitesini arttırıyor, Dalaman'da otel açıyor

TUI, Türkiye kapasitesini arttırıyor, Dalaman'da otel açıyor
TUI İngiltere; 720 bin ek kapasite, daha fazla 10 ve 11 gecelemeli paket tur ve daha fazla bölgesel havalimanında uçmayı da içeren 2019 programını açıkladı.


TurizmGüncel - Dış Haberler

TUI İngiltere, daha 2019 sezonu başlamadan 2019 programını şekillendirmeye başladı.

2019 sezonunda kapasitesine 720 bin ek koltuk koymayı planlayan TUI İngiltere, 10 ve 11 gecelemeli paket turların oranını arttıracak. Şirket ayıca, 40 yeni destinasyona operasyon başlatacak, 16 tane de yeni otel açacak.DİNAMİK BÖLGESEL HAVACILIK PLANI

2019 yılı büyüme planı çerçevesinde TUI, çok sayıda orta ve uzak mesafe destinasyona operasyon başlatacak. Söz konusu operasyonların çoğu, TUI'nin 'dinamik bölgesel havacılık planı' çerçevesinde 15 havalimanından gerçekleştirilecek. Böylece yolcular, kendilerine en yakın havalimanından istedikleri destinasyona uçabilecekler. Şirketin en büyük planlamaları ise  Doncaster Sheffield, Manchester, Cardiff, Birmingham, East Midlands ve Glasgow havalimanları üzerinden gerçekleşecek.

TÜRKİYE KAPASİTESİNİ ARTTIRACAK

2019 yılında Türkiye, Yunanistan ve Hırvatistan kapasitesini arttıracak olan TUI İngiltere, Afrika adası Cape Verde'ye ise 200 bin koltuk planlayacak.

DALAMAN'DA OTEL AÇACAK

TUI 2019 yılında sadece yetişkinlere hizmet veren 5 tane TUI Sensimar  açacak. Bunlardan üç tanesi Yunan adalarında, biri Dalaman'da ve biri de Fas'ın Agadir bölgesinde hayata geçecek.

TUI İngiltere & İrlanda Ticaret Müdürü Richard Sofer, ''2019 yaz programı, TUI'nin şimdiye kadar hazırladığı en iddialı program.'' dedi.


Bu Haber 26.03.2018 - 13:35:33 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • ahmet yemez - 27.03.2018 - 07:42

    Dunyanin istemegidi ucuz problemli İngiliz turistleri turkiye ve afrikaya yollayin sonra zengin kaliteli turisti avrupa kendine alsin.....ayrica tui turistleri kendi otellerine getiriyor biz de atıklari temizliuyoruz

  • Fethi Uzun - 27.03.2018 - 12:53

    Gelsinler de Türkiye turizmi, adaleti, insan çalıştırmayı, hak yememeyi, herkesin hakkının verilmesine rağmen daha çok kazanılabilceğini, profesyonelliği öğrensin.

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.