TUI Rusya’dan rekor 2019 planlaması

TUI Rusya’dan rekor 2019 planlaması

TUI Rusya, düzenlediği bir toplantı ile 2019 yaz sezonu planlamalamalarını açıkladı. 


TurizmGüncel - Dış Haberler

HEDEF GEÇEN YILIN İKİ KATI

2018 yılında 700 bin kişiyi yurt dışına tatille götüren TUI Rusya, 2019’daki yolcu hedefini 1,3 milyona çıkardı. 

Yaz sezonununda Rusya’nın 20 kentinden Resort turizm destinasyonların uçuş yapmayı planlayan şirket, özellikle Türkiye, Kıbrıs, Karadağ ve Hırvatistan kapasitelerinde büyük artışa gittiğini duyurdu.

KAPASİTENİN YÜZDE 35’İ TÜRKİYE VE KIBRIS

TUI Rusya CEO’su Taras Demura, şu ana kadar yaz programının yüzde 30’unu sattıklarını duyurdu. Türkiye Kıbrıs’taki anlaşmalı otel sayısını attıran şirket, farklı konseptlerdeki otellerle ürün çeşitliliğini de arttıracak. Demura, toplam kapasitelerinin yüzde 35’inin yalnızca Türkiye ve Kıbrıs’tan oluştuğunu kaydetti.

TUI Rusya 2019 kalite ve servis seviyesini de yükseltecek. Şirket, hem acente hizmet ayağında hem uçuş ayağında hem de otel ayağında servis kalitesini ve müşteri memnuniyetini sıkı takibe alacak ve bu konuyla ilgili ekipler oluşturacak.

RUSYA’NIN 20 ŞEHRİNDEN TÜRKİYE’YE UÇACAK

Yaz aylarında TUI Rusya, ülkenin 20 şehrinden Türkiye, İspanya, Yunanistan, Hırvatistan. İtalya başta olmak üzere çok sayıda destinasyona uçuş düzenleyecek. 2019 yaz operasyonlarını Ural Airlines, iFly ve Azur Air ile yapacak olan şirket, bu 20 destinasyonun tamamından Türkiye’ye de uçacakBu Haber 19.02.2019 - 10:56:33 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.