TUI İngiltere, Türkiye'de 3 noktaya daha uçuş başlatacak, işte o şehirler

TUI İngiltere, Türkiye'de 3 noktaya daha uçuş başlatacak, işte o şehirler
Avrupa'nın en büyük seyahat grubu TUI, İngiltere'deki üç havalimanından Türkiye'deki 3 turistk bölgeye yeni uçuşlar başlatacağını duyurdu.


TurizmGüncel - Dış Haberler

BIRMINGHAM-İZMİR

TUI, 2019 yaz sezonunda Birmingham Havalimanından Split (Hırvatistan), Agadir (Fas), Halkidiki (Yunanistan) ve İzmir'e (Turkiye) uçuş başlatacak. TUI yine bu havalimanından, Antalya ve Dalaman'a yapacağı sefer sayılarını da arttıracak. Yeni uçuş noktaları ve ek kapasitelerle birlikte TUI'nin Birmingham Havalimanındaki toplam kapasitesi 12o bine yükselecek.BOURNEMOUTH - ANTALYA

TUI ayrıca, Bournemouth Havalimanından yapacağı programı da genişletiyor. Şirketin yaptığı açıklamaya göre, 2019 sezonunda bu havalimanından Kefalonia, Heraklion ve Antalya'ya uçuş başlatılacak.

LIVERPOOL-DALAMAN

EasyJet'in bu sezon, Thomas Cook'un ise 2019'da başlayacağını açıkladığı Liverpool-Dalaman uçuşlarına TUI de ekleniyor. Şirket, 2019 sezonunda Liverpool-Dalaman arasında pazartesi ve perşembe günleri olmak üzere haftada iki uçuş düzenleyecek. TUI'nin Liverpool-Dalaman operasyonları 30 Temmuz'dan başlayıp ekim sonuna kadar devam edecek.


Bu Haber 30.03.2018 - 08:51:42 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • turizm adına - 30.03.2018 - 11:33

    turizm cilerimiz adına güzel bir haber özellikle tui liverpool-dalaman hattı için söylüyorum müthiş bir haber,easy jet ilk bu hattı açınca devamı gelecek diye düşündüm,sonra thomas cook açtı 2019 için şimdi ise tui mükemmel,ingilterede ryan air uzun süredir şikayetleri vardı manchester havalimanında büyüyemiyoruz diye,oysa bu dönemde mesela luton ve heathrow genişlemeye giderken manchester büyümedi,bu yüzden bu 3 firma liverpooldan uçuşlara başlıyor,ciddi bir potansiyel var,herkese bol kazançlar

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.