Mehmet Nuri Ersoy’un otelleri TripAdvisor'da ödülleri topladı

Mehmet Nuri Ersoy’un otelleri TripAdvisor'da ödülleri topladı
Dünyanın en büyük seyahat yorum sitesi TripAdvisor, kullanıcıların oyuyla belirlediği Traveller’s Choice listesini açıkladı. Açıklanan listede, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un otelleri Maxx Royal ve Voyage’ın birçok kategoride ödül aldığı görüldü.

TurizmGüncel

Seyahat değerlendirme sitesi TripAdvisor, Traveller’s Choice 2020’ listesini yayınladı. 11 kategoride verilen ödüllede Tükiye, dünya kategorisinde pek varlık gösteremezken, Avrupa bölgesi her şey dahil ve aile otelleri kategorilerinde Türkiye’den tesisler de yer aldı.

‘En iyi lüks oteller’ ve ‘dünyanın en iyi otelleri’ kategorisinde Türkiye’den sadece Maxx Royal Resort Kemer yer aldı. Listenin Avrupa ayağında ise Maxx Royal Resort Kemer (5), Hotel Amira İstanbul (8) Kayakapı Premium Caves (10), Raffles İstanbul (18) yer aldı.

‘En iyi her şey dahil oteller’ listesinde ise Voyage Bodrum 9, Marmaris Bay Resort by MP Hotels 16, Voyage Torba 18, Voyage Belek Golf Spa 19’uncu sırada yer aldı.

‘En yi aile otelleri’ kategorisinin ilk sırasında Maxx Royal Kemer Resort alırken, Maxx Royal Golf Resort ise 10’uncu sıradan listeye girdi.

‘En iyi aile otelleri’nin Avrupa ayağında ise Türkiye’den 4 otel yer aldı. Bunlar sırasıyla, Maxx Royal Resort Kemer (1), Maxx Royal Belek Golf Resort (4), Seven Seas Hotel Life (9) olarak sıralandı.

‘Lüks butik oteller’ listesinin dünya ayağında Türkiye’den tesis yer almazken Avrupa ayağında Perimasalı Caves Hotel (13), White House Hotel İstanbul (18) yer aldı.

‘En iyi hizmeti sunan oteller’ listesinin dünya sıralamasın Türkiye’den White Hotel İstanbul (12) girerken, listenin Avrupa kategorisine yine White Hotel İstanbul (4), Sirkeci Mansion (11), Hotel Amira İstanbul (14) girdi.

TripAdvisor Türkiye kategorisini kaldırdı

TripAdvisor bu yıl Traveller’s Choice ödüllerinde Türkiye kategorisini kaldırdı. Normalde Avrupa bölgesinin içinde ayrı bir kategori olarak yer alan Türkiye’nin, bu listede olmadığı görüldü. Avrupa bölgesi sekmesi altında bu yıl sadece Avusturya, Fransa, Almanya, Yunanistan, İspanya, İrlanda, İtalya, Portekiz, İsviçre, Hollanda ve Birleşik Krallık yer aldı.Bu Haber 29.07.2020 - 17:58:39 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • murat gökce - 31.07.2020 - 12:01

    oteller güzel ve konforlu ayrıca bakan olmanın verdiği güzellikte var..bu da göz ardı edilmemeli......

  • kaan berkkan - 30.07.2020 - 10:25

    Şüphesiz sayın bakanın otelleri çok başarılı ve gerçekten nezih tesisler. Ancak bir basın kurumunun objektif olması ve tüm listeyi yayınlaması daha doğru bir uygulama olacaktır...

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.