366 yataklı otelle turizme gidi, 71 milyon dolara Hilton açıyor

366 yataklı otelle turizme gidi, 71 milyon dolara Hilton açıyor

Torunlar GYO, İstanbul'da hayata geçirdiği 366 yataklı otel için uluslararası zincir otel markası Hilton ile anlaşma imzaladı.


İŞLETMEYİ KENDİSİ YAPACAK

Torunlar GYO'nun İstanbul İkitelli'de hayata geçirdiği Mall of İstanbul bünyesindeki otel için imzalar atıldı. Şirket, 2020 yılının yaz aylarında kapılarını açması planlanan Mall of İstanbul Hilton Oteli bünyesinde 19'u süit ve 161'i standart olmak üzere toplam 180 oda, kongre merkezi, restoran, executive lounge, spa, fitness center ve havuz gibi bölümler yer alacak. Otelin işletmesini ise, Hilton ile yapılan franchise anlaşması çerçevesinde, yüzde 100 Torunlar GYO iştiraki olan TRN Otel İşletmeciliği yapacak.

71 MİLYON DOLARA MAL OLACAK

Anlaşma töreninde konuşan Aziz Torun, “Arsa hariç 71 milyon USD yatırım bedeli ile hayata geçirdiğimiz Hilton Mall of İstanbul, 2020 yılının ikinci yarısında konuklarını ağırlamaya başlayacak. 5 kıtada 260’ın üzerinde şehre uçuş imkânı sunan İstanbul Yeni Havalimanı’na en yakın 5 yıldızlı otellerden biri olarak hizmet verecek” dedi.Bu Haber 29.04.2019 - 13:16:54 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.