THY Meksika uçuşlarına Türkleri almıyor mu?

THY Meksika uçuşlarına Türkleri almıyor mu?

Meksika üzerinden ABD’ye iltica eden Türk sayısının artması nedeniyle Meksika hükumetinin ilk defa yurt dışına çıkan Türk vatandaşlarını ülkeye kabul etmediği bu nedenle de Türk Hava Yolları’nın bazı yolcuları uçağa kabul etmediği belirtiliyor.


Bir süredir Meksika’ya gidecek Türk yolcuların İstanbul Havalimanı’nda check-in sırasında tüm evrakları hazır olmasına rağmen uçuşa kabul edilmediğine ilişkin videolar sosyal medyada yayınlanıyor

Hava Sosyal Medya’da yer alan habere göre yayınlanan bir videoda İstanbul’da yer hizmetleri personeli Türk yolcuların THY uçaklarına alınmamasına ilişkin “Meksika sınır polisinin yolcuları uçuş öncesi reddediyor” ifadelerini kullanıyor.

Meksika üzerinden Türk vatandaşları dahil bir çok milletten insan ABDye kaçak geçiş yapıyor. Paylaşımların altında yapılan yorumlarda kullanıcılar, Meksika hükümetinin bu nedenle böyle bir karar aldığını, eğer yolcuların ilk yurt dışı seyahati Meksika’ya ise ülkeye kabul etmediğini ifade ediyor.Bu Haber 09.03.2024 - 16:52:07 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.