THY İngiltere uçuş frekansını artırıyor 

THY İngiltere uçuş frekansını artırıyor 
Türk Hava Yolları bu yaz İngiltere'deki dört havalimanından İstanbul'a uçuş tarifesini genişletiyor.

Türk Hava Yolları bu yaz İngiltere'deki dört havalimanından İstanbul'a yaptığı uçuşların sayısını artırıyor.

Manchester'dan yazın haftada İstanbul'a 25 uçuş

Manchester-İstanbul uçuşlarına  19 Mayıs'tan itibaren haftada 4 frekans (Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar) ekleyen Türk Hava Yolları, bu rotadaki haftalık uçuş sayısını 25’e çıkarıyor.

Londra, Birmingham ve Edinburg'dan İstanbul'a ek uçuşlar

Yaz döneminde Londra/Gatwick-İstanbul ve Birmingham-İstanbul seferlerini haftada 4’er frekans artırtacak olan THY, böylece Londra ile İstanbul arasında gerçekleştirdiği haftalık uçuş sayısını 112'ye çıkaracak. Edinburgh ile İstanbul arasındaki uçuşların da haftada 3 frekans artırılarak haftada 10'a çıkarılması planlanıyor.

THY Londra ile Antalya arasında yazın haftada 7 uçuş gerçekleştiriyor.


Bu Haber 02.03.2024 - 13:08:14 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
  • Turkiye sadece İstanbul mu?

    Suat Akay 02.03.2024 - 05:19

    THY yıllardır inatla Avrupa başkentlerinden Bodrum /Izmir/Dalaman uçuşlarına başlamıyor. Kışın haftanın her günü bir başkentten uçak koysa birçok otel , işyeri kapanmaz ve 12 ay turizm şansımız artar. Neden Kanarya adaları, Las Palmas gibi12 ay turist ağırlasak, çalışanlarımızı her sezon sonu işten çıkarmak zorunda kalmasak. Ama yok Kuşadası betona gömülsün, Bodrum u İstanbul isgal etsin, Marmaris ve Fethiye unutulsun. Elimizde iddia edildiği üzere büyük bir şirketimiz var ve bize faydası yok. Kışın İstanbul üzeri Bodrum a gelmek isteyen için tek seçenekli bağlantı var. Kaçırdın mı kaldın 1 gece. Milli havayolu şirketi milletinin faydasına çalışır önce. Kuracağı bir alt havayolu şirketi kışın bölge ve ülke ekonomisine faydalı olur diye düşünüyorum. Turist sayısında nicelik değil nitelik daha faydalı olacaktır.

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.