Thomas Cook'la Madeira arasında partnerlik anlaşması

Thomas Cook'la Madeira arasında partnerlik anlaşması
Çinli Fosun Turizm Grubu'nun online olarak yeniden piyasaya kazandırdığı Thomas Cook, Portekiz'in Madeira Adası ile marka partnerliği anlaşması imzaladı.

TurizmGüncel - Dış Haberler

Thomas Cook'un iflas etmesinin ardından marka hakkı Fosun tarafından satın alınan Thomas Cook, Madeira Tanıtım Bürosu ile destinasyonu tanıtmak için marka anlaşması imzaladı.

Thomas Cook Madeira’yı tanıtacak

Eylül ayında yeniden faaliyete başlayan şirketin, bu kış sezonunda sadece karantinasız destinasyonları sunacağını ve bunların arasında en popülerinin Madeira olduğunu açıkladı. Kampanya çerçevesinde Madeira'nın Thomas Cook'un web sitesinde, sosyal/dijital mecralarda ve e-posta aracılığıyla tanıtılacağı açıklandı.

Bu şekilde yeni Thomas Cook'un ilk marka ortaklığı anlaşmasını yaptığı ve seyahatçilerin Madeira ile ilgili daha geniş bilgiye ulaşması için destinasyon için özel bir sayfa oluşturduğu kaydedildi.

‘’Çok sayıda destinasyon başvurdu’’

Thomas Cook'un ticaret direktörü Phil Gardner, şirketi yeniden faaliyete geçirdikten sonra çok sayıda destinasyonun kendilerini tanıtması için Thomas Cook'a başvurmasından memnuniyet duyduklarını söyledi. Gardner, ''Direkt olarak turizm büroları ve otellerle çalışan bir birim kurduk. Madeira 12 ay seyahat edilebilen güzel bir destinasyon. İlk ortaklığımızı burayla yapmamız harika bir iş birliği.'' dedi.Bu Haber 14.12.2020 - 19:40:02 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.