Thomas Cook, Cook's Club'la 'Motel One' tarzını sahillere getirecek

Thomas Cook, Cook's Club'la 'Motel One' tarzını sahillere getirecek
Avrupa'nın ikinci büyük seyahat grubu Thomas Cook, yeni bir otel markasını hizmete almaya hazırlanıyor. Şirket, Motel One tarzı konaklama sistemini kıyılara taşımaya hazılanıyor.


TurizmGüncel - Dış Haberler

Thomas Cook, yaşam tarzı ile dizaynı buluştura Casa Cook markasıyla elde ettiği başarıyı bir adım daha ileri taşımaya hazırlanıyor. Şirketin piyasaya süreceği yeni marka, fiyat bilinci yüksek müşteri grubunu hedef alacak ancak iyi dizayn dilmiş odaları ve kaliteli mutfağı ve şık barları ile ön planda olacak. Hedef grup ise kentli gençler.''KENTİN HEYECANINI PLAJLARA GETİRECEĞİZ''

Thomas Cook Hotels & Resorts Yaratıcı Direktörü Remo Masala, ''Casa Cook otelleri ile dizayn merkezli otelleri plajlarla buluşturduk. Cook's Clublar ise dizayn, mükemmel yeme-içmenin yanına, modern genç seyahatçilerin beklentilerine de odaklandı. Thomas Cook, kentin heyecanını plajlara getiriyor.'' ifadelerini kullandı.

İLK OTEL GİRİT'TE AÇILACAK

Thomas Cook'un Cook's Club markalı ilk oteli ise Cook's Club Hersonissos ismiyle Yunanistan'ın Girit Adasında açılacak. Otelde, şık ve sade 148 oda bulunacak.

2019'A KADAR 10-15 OTEL

Thomas Cook, çoğu franchise olmak üzere, 2019 yılına kadar çoğu10-15 Cook's Club açmayı hedefliyor.

Thomas Cook Hotels sorumlusu Ingo Burmeister ise, Cook's Clubların şirketin konaklama sektöründeki büyümesinde önemli bir rol oynayacağını söyledi. Burmeister, bu markayla açacakları 300 ve üzeri odalı otellerde, modern kentli gençliğe iyi bir fiyat-kalite dengesinde tatil sunacaklarını ifade etti.


Bu Haber 19.04.2018 - 14:48:39 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.