Thomas Cook'un başı ünlü İngiliz oyuncuyla dertte: Yumurta sırasına...

Thomas Cook'un başı ünlü İngiliz oyuncuyla dertte: Yumurta sırasına...
Thomas Cook ile Meksika'ya tatile giden ünlü İngiliz oyuncu Shane Richie, şirket hakkında dava açacağını açıkladı.


TurizmGüncel - Dış Haberler

Thomas Cook'tan 17 gece Meksika tatili satın alan ünlü İngiliz oyuncu, komedyen ve TV sunucusu Shane Richie, tatilinde düş kırıklığı yaşadığını belirterek şirkete dava açacağını açıkladı.''DENİZDE YOSUN VARDI, YUMURTA SIRASINA GİDİM...''

Meksika'daki Moon Palace Resort'e rezervasyon yapan Richie, daha tatilinin üstünden birkaç gün geçmeden acenteyi arayarak şikayetçi olduğunu ve dava açacağını söyledi. Medyaya yansıyan haberlere göre Richie, sahilde deniz yosunu bulunduğu, aynı otelde bulunan İngilizlerin kendisinin fotoğrafını çektiği, havlu bulabilmek için sabah 05.30'da kalkmak zorunda kaldığı ve kahvaltıda yumurta alabilmek için sıraya girmek zorunda kaldığı gerekçesiyle Thomas Cook'tan şikayetçi oldu.

THOMAS COOK 10 BİN POUNDLUK UPGRADE TEKLİF ETTİ

Bunun üzerine harekete geçen Thomas Cook, Shane Richie için değeri 10 bin poundu bulan bir upgrade teklifinde bulundu ancak Richie bu teklifi kabul etmedi. Sun gazetesine konuşan ünlü oyuncu, ''Ömür boyu unutamayacağım bir tatilin hayalini kurarken korkunç ve kötü bir kabus yaşadım. Bu tatil için binlerce pound ödedim.'' dedi.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Thomas Cook sözcüsü ise, ''Her zaman müşterilerimizin tatillerinden zevk almasını isteriz. Bizi arayarak o otele rezervasyon yapan Sayın Richie'nin otelindem memnun olmamasından dolay düş kırıklığı yaşadık.'' dedi.

''ORTA YOLU BULABİLİRİZ''

Öte taraftan tatiliyle ilgili şikayetlerinin ardından vatandaşlardan turizmcilerden Richie'ye tepki yağdı. Bunun üzerine Richie, ''Hala bir orta yol bulabileceğimizi umuyorum.'' şeklinde tweet attı.


Bu Haber 04.06.2018 - 15:07:36 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.