The Land of Lagends’de trajik ölüm

The Land of Lagends’de trajik ölüm

Antalya-Belek’te bulunan The Land of Legends isimli eğlence merkezininin içindeki sirk çadırında prova yapan Kolombiyalı akrobat kadının 12 metre yüksekliğindeki platformdan düşerek hayatını kaybettiği belirtildi. Olayda iki kişinin de ağır yaralandığı kaydedildi.


Antalya-Belek’te bulunan The Land of Legends eğlence merkezinde gösteri yapan 37 yaşındaki Angélica Suárez isimli Kolombiyalı akrobat kadının, prova yaparken 12 metre yüksekliğindeki platformdan düşerek hayatını kaybettiği belirtildi. Olayın 11 Mayıs’taki provalar sırasında yaşandığı ve bu nedenle ulusal basına yansımadığı ifade edildi.

İki kişi de ağır yaralandı

Angélica Suárez isimli akrobat kadının Antalya’da Seans Organizasyon’da çalıştığı ve eğlence merkezinin içindeki çadırı da bu şirketin işlettiği öğrenildi. Olay Kolombiya basınında geniş yer tutarken, ağır yaralanan iki kişininse tedavisinin sürdüğü belirtildi.

Yaşanan feci olayın ardından metrelerce yükseklikten yere çakılan akrobatlar hastaneye sevk edildi. Ancak 37 yaşındaki akrobat Angelica Suarez yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Durumu ağır olan diğer akrobatların tedavisi devam ederken, yaşanan facia hakkında çok yönlü soruşturma başlatıldığı öğrenidi.

İki çocuk annesi olan Angelica Suarez’un ‘Pyramid of Seven’ adlı gösterinin provasını yaptığı kaydedildi.

platform
Angelica Suarez’un düşerek hayatını kaybettiği o platform
Bu Haber 23.05.2019 - 09:18:15 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • İsmail B - 24.05.2019 - 10:05

    Neden bu olay günlerce örtbas edildi ve ancak şimdi haber oluyor?

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.