The House Hotel konsepti İstanbul Bomonti'ye geliyor

The House Hotel konsepti İstanbul Bomonti'ye geliyor
Kerten Capital Grubu’na ait House Hotel markası İstanbul Bomonti’de The House Hotel & Residence Bomonti projesini hayata geçirecek.


Kerten Capital Grup  The House Hotel konseptini İstanbu - Bomonti’ye getiriyor. Mimarlık ofisleri Conran and Partners tarafından tasarlanan projede 155 konut ve 51 otel odası bulunuyor.

Kerten Turizm Grubu’nun CEO’su Marloes Knippenberg; ''Projelerimizi, yatırımcılar için yüksek kârlılık, yüksek değer ve kısa vadede yatırımın hızlı geri dönüşünü sağlamak üzere tasarlıyoruz. Gayri menkul yatırımcıları, yatırım-finans kurumları ve bireysel yatırımcılarla gerçekleştirdiğimiz güçlü iş birlikleri doğrultusunda iş ortaklarımızın tüm ihtiyaçları için tek çözüm ortağı olarak hareket ediyoruz. Küresel çapta markalarımızın sunduğu itibar ile yüksek değer yaratan projelere imza atıyoruz. Bu süreçte deneyimli ekiplerimiz yatırımların tüm yönetim ve işletme operasyonlarını büyük bir özenle yürütüyor. Bu kültürün bir yansıması olarak hayata geçirdiğimiz The House Hotel & Residence Bomonti, konuklarına, yatırımcılarına ve de ekonomiye değer sunmaya hazır.'' şeklinde konuştu.''TÜRKİYE'YE İNANIYORUZ''

Kerten Capital Grubu’nun, Türkiye’ye inandığını belirten grubun Türkiye Yönetici Direktörü Ruşen Kopmaz ise, ''Grubumuz, Türkiye’nin sunduğu fırsatlara, yüksek potansiyeline ve insanlarına güçlü bir inanç duyuyor. Zorlu geçen son 2 yılda, faaliyetlerimizi aralıksız sürdürdük. Sermaye desteği sağlayarak müşterilerimize ve iş ortaklarımıza sunduğumuz değeri koruduk. Türkiye’de büyümeye devam etmeye kararlıyız ve bunu da bizimle aynı adanmışlığa sahip iş ortaklarıyla başaracağız. Türkiye’deki yatırım iştahımız sadece turizm sektörü ile de sınırlı değil. Kerten Capital Grup, küresel çapta 20 farklı sektörde uzmanlığa sahip bir yatırım grubu ve bu uzmanlıkla Türkiye’de farklı iş kollarına yatırım yapmayı planlıyoruz.'' ifadelerini kullandı.

ULUSLARARASI YATIRIMLARA HIZ VERDİ

Miami (ABD), Dubai (Birleşik Arap Emirlikleri) ve Cidde (Suudi Arabistan) gibi stratejik lokasyonlarda yatırımlarını hızlandıran Kerten Capital Grup, The House Hotel ve Residence markası ile Türkiye’de de güçlü atılımlar gerçekleştiriyor. Şirket, mevcut The House Hotel Nişantaşı ve The House Hotel Ortaköy projelerinde Türk bir yatırımcı ile iş birliği yapıyor.Bu Haber 17.10.2017 - 15:18:56 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • altan yanmaz - 17.10.2017 - 11:21

    House hotel ler satildimi ki baska baska isimler proje tanitiyor, otelleri residance cevirip daire olarak sat kurtul modasi

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.