TEZ Tour, iç pazara açılışını Amara Dolce Vita’da kutladı.

TEZ Tour, iç pazara açılışını Amara Dolce Vita’da kutladı.
Tez Tour, iç pazara açılışını geçtiğimiz hafta sonu düzenlediği görkemli bir organizasyonla kutladı. Grubun, Tekirova’da bulunan oteli Amara Dolce Vita’ da düzenlenen organizasyona Türkiye’nin dört bir yanından gelen acenta yöneticileri ve Tez Tour üst düzey yetkilileri olmak üzere yaklaşık iki yüz davetli katıldı.


9 Nisan gecesi Amara Dolce Vita Otel’in balo salonunda gerçekleşen gala gecesinde Tez Tour  Yönetim Kurulu Başkanı Levent Aydın, kısa bir konuşma yaptı. Konuşmasında, sektörün yenilikte öncü  markası olan Tez Tour’un bugüne kadar 8 milyon kişiye kaliteli tatil hizmeti sunduğunu ve iç pazara da yeni bir  soluk getireceğine inandıklarını bildirdi. Uluslar arası turizm markası olan Tez Tour’un, sunduğu alternatif tatil  fırsatları ile kusursuz hizmet anlayışını Türk halkı ile de paylaşmak istediklerini dile getiren Aydın, hedeflerinin  Tez Tour’u kısa sürede iç turizmde lider yapmak olduğunu belirtti. Birlik ve beraberlikle hedeflerine ulaşacaklarını  özlerine ekleyen Aydın, konuşmasını düzenlenen organizasyona ev sahipliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti  dile getirerek noktaladı.

Erkan Güleryüz’ün sahne aldığı gala gecesinde konuklar eğlenceli bir gece geçirdiler.Bu Haber 13.04.2011 - 10:58:36 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.