Tamince Haliç Tersanesi'ni böyle anlattı: Apartman, otel, marina...

Tamince Haliç Tersanesi'ni böyle anlattı: Apartman, otel, marina...

Rixos Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Fettah Tamince, konsorsiyum olarak ihalesini 2013'te aldıkları Haliç Tersanesi'ni başka yatırımcıya gösterdiğini ve yatırımcının, 'Hayatımda böyle yer görmedim’ dediğini belirterek, ''Şimdi bizimle birden fazla proje için görüşüyor.'' açıklamasını yaptı.


İstanbul’da eski Haliç Tersanesi'nde projenin devam ettiğini belirten Tamince, Tersane İstanbul projesi hakkında şunları söyledi:

“İstanbul’un farklı ürünlere ihtiyacı var. İstanbul’u yurtdışında anlatırken bir değer yaratmak istiyoruz. Yabancı bir yatırımcıyı zorla projeyi görmeye çağırmıştım. Geldiğinde “daha önce neden gelmedim” diye pişman oldu. Şimdi bizimle birden fazla proje için görüşüyor. Müze, etkinlik, otel, apartman, marina çok çeşitli ürünleri olan proje... Tarihe saygı duyarak kalıcı hale getirmek istiyoruz. 20 yıl sonra insanlar dua etsin, küfür etmesin istiyoruz. Acelemiz yok. Yakında basınla bir araya gelerek, ne yaptığımızı anlatacağız.”Bu Haber 11.10.2018 - 13:05:20 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.