Sunprime C-Lounge Hotel dünya üçüncüsü oldu

Sunprime C-Lounge Hotel dünya üçüncüsü oldu

Sunprime C-Lounge Hotel, Sunprime otelleri arasında dünya üçüncüsü ve Türkiye birincisi oldu.


2015 yılında açıldığından itibaren İskandinav tur operatörü NLTG’nin Sunprime markası ile Alanya’da faaliyetini sürdüren Sunprime C-Lounge Hotel bu yıl da dünyadaki Sunprime otelleri arasında dereceye girerek dünya üçüncüsü ve Türkiye birincisi oldu.

İspanya’nın Gran Canaria adasında düzenlenen ödül töreninde Sunprime ve Sunwing markalarında dereceye giren otellere ödülleri NLTG Hoteller Direktörü Maria Tullberg tarafından verildi.

Ödüller; İspanya, Türkiye, Yunanistan, Kıbrıs ve Tayland’daki Sunprime otellerinde konaklayan misafirler tarafından yapılan değerlendirmeler sonucu oluşan kalite puanına göre veriliyor.  

Sunprime C-Lounge Hotel adına Gran Canaria’daki ödül törenine katılan Şükrü Cimrin ve Mehmet Şükrü Cimrin alınan ödülle ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Bu yıl da ilk 3’te yer alarak Türkiye’ye getirdiğimiz bu değerli ödül için son derece mutluyuz. 2015’den beri her yıl bu kürsüye çıktık. Objektif misafir değerlendirmelerine göre verilen bu ödülü almamızda başta Sunprime C-Lounge takım arkadaşlarımıza, genel müdürümüz Vergi Göçmen’e, tur operatörümüz NLTG ve NLTG koordinatörümüz Katarina Jaegerfalk Dirik’e, tedarikçilerimize, iş ortaklarımıza ve verdikleri puanlarla ve yorumlarla bize yol gösteren ve bu ödüle taşıyan misafirlerimize çok teşekkür ediyoruz. Bölgemizi, Alanya ve Türk turizmini temsil etmenin sorumluluğu içinde ekibimizle birlikte çalışmalarımıza devam edeceğiz.”Bu Haber 08.12.2023 - 13:21:39 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.