Steigenberger gitti, Deutsche Hospitality geldi

Steigenberger gitti, Deutsche Hospitality geldi
Almanya merkezli otel zinciri Steigenberger, marka yapısında değişikliğe gitti.


TurizmGüncel - Dış Haberler

Şirket tarafından yapılan açıklamada, Steigenberger markasının bundan sonra Deutsche Hospitality olacağı belirtildi. Deutsche Hospitality'nin çatı isim olacağı belirtilen açıklamada, şirket bünyesindeki diğer üç markanın da bu şemsiye altında toplanacağı ifade edildi.

ÜÇ MARKASI VAR


Steigenberger, Jaz in the City ve IntercityHotels markalarını bünyesinde barındıran Steigenberger Hotels, bundan sonra yola Deutsche Hospitality ismiyle devame decek. Şirketin CEO'su Puneet Chhatwal, ''Bu iki kelime bir yandan bizim Alman köklerimizi, diğer yandan da küresel vizyonumuzu ortaya koyuyor. Yeni şemsiye marka, uluslararası alanda büyümemiz ve yenileşmemiz anlamında bize dinamizm katacak.'' dedi.

12 ÜLKEDE 116 TESİS

12 ülkede 56 farklı noktada 116 oteli bulunan (bunlardan 20 tanesi yapım aşamasında) Deutsche Hospitality'nin Türkiye'de de iki tane tesisi bulunuyor. Bunlardan bir tanesi Steigenberger Maslak, diğeri ise Steigenberger Airport Hotel. Zincirin, Mısır'ın başkenti Kahire ve turistik merkzi Şarm El Şeyh'te de birer oteli yapım aşamasında bulunuyor.Bu Haber 04.10.2016 - 13:46:50 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.