Skal üyeleri Mövenpick Hotel Istanbul'un yılbaşı davetinde buluştu

Skal üyeleri Mövenpick Hotel Istanbul'un yılbaşı davetinde buluştu
World Travel Awards tarafından 2012 yılında "Türkiye'nin En İyi İş Oteli" seçilen Mövenpick Hotel Istanbul, 19 Aralık 2013, Perşembe günü düzenlediği yılbaşı davetiyle Skal üyelerini yeni yıl öncesi bir araya getirdi.

 
 Ev sahipliğini Mövenpick Hotel Istanbul’un Genel Müdürü ve Türkiye Bölge Müdürü Frank Reichenbach'ın yaptığı davete Skal International Istanbul Kulübü Başkanı Patrice Lepkovski'nin yanı sıra dernek üyeleri ve turizm dünyasının önde gelen isimleri katıldı.

Gecede bir konuşma yapan Frank Reichenbach, "Her günü çok renkli ve heyecanlı geçen 10 yıl boyunca, İsviçre mükemmelliyetçiliği ve Türk konukseverliğinin eşsiz bir kombinasyonu olarak sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizi, yeni yılda da konuklarımızla buluşturmaya devam edeceğiz. Amacımız, aynı yolculuk eden misafirlerimiz gibi otelimizin de durmadan yeni ufuklara doğru yolculuk etmesidir.  Seyahat ve konaklama trendlerini belirlemede öncü olmayı hedeflediğimiz bu yolculukta bizleri destekleyen tüm misafirlerimize teşekkür ediyoruz." dedi.
 


Bu Haber 23.12.2013 - 16:27:05 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.