Şikayetvar 'Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Diamond' ödülü' Jolly’nin

Şikayetvar 'Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Diamond' ödülü' Jolly’nin

Şikayetvar tarafından bu yıl yedinci kez düzenlenen A.C.E Awards (Achievement in Customer Excellence) kapsamında Tatil Pazarlama kategorisinde Diamond ödülün sahibi Jolly oldu. 


Firmaların şikayet verileri, pazar payları ve Şikayetvar tarafından uygulanan yıllık 1 buçuk milyonun üzerinde anket baz alınarak hazırlanan Müşteri Deneyim Endeksi araştırması sonuçlarına göre tatil pazarlama kategorisinde ödülü Jolly aldı.

Ödülü Jolly adına Müşteri Deneyimi Müdürü Zeynep Gül Çakır alırken “Pandeminin en çok etkilediği sektörlerin başında turizm geliyor. Her bir müşterimizin memnuniyeti için çok çalıştık, o yüzden bu ödül bizim için çok değerli” dedi. Jolly Pazarlama Direktörü Yasemin Develioğlu ise yaptığı açıklamada “Merkezde ve sahada 120 kişilik bir ekiple müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz. Müşterilerimizin tüm aşamada memnuniyetini ölçüyor, bu veriyi de hem kendimizi hem de iş ortaklarımızı geliştirmek için kullanıyoruz. Hedefimiz şikayetleri çözmek değil oluşmasını engellemek. Ekibimiz bu zor süreçte çok emek verdi, müşterilerimizin bu emeği ödüllendirmesi bizi çok mutlu etti” dedi. Bu Haber 10.03.2022 - 13:16:25 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.