Setur, BookinTurkey'i Seturbiz adıyla yeniledi

Setur, BookinTurkey'i Seturbiz adıyla yeniledi
Setur, kurumsal iş seyahati alanında 16 yılı aşkın süredir hizmet vermeye devam eden seyahat platformu BookinTurkey.com’u Seturbiz.com adıyla yeniledi. Sektörde yeni hizmet ve teknoloji uygulamalarıyla beraber yayına alınan Seturbiz.com’un lansmanı, 16 Kasım’da iş dünyasından tanınmış isimlerin de katıldığı bir davet ile gerçekleştirildi.


Seturbiz.com’un lansmanında konuşan Setur Genel Müdürü Ahmet Sönmez şunları söyledi:

''Setur, turizmin her alanında faaliyet gösteren lider bir markadır. Kurumsal pazar ise markamızın en güçlü olduğu alanların başında geliyor. Setur, kurumsal pazara yönelik online satışlarda son üç yılda toplam %80’lik önemli bir büyüme gösterdi. Artık yeni hedefimiz hızla global pazarda yer almak. Kurumsal seyahat kültürü kavramının öncüsü olan BookinTurkey.com seyahat danışmanlığı ve yönetim platformumuzu bu vizyonla yeniledik. Tecrübemiz ve yenilenen yüzümüzle Seturbiz.com bizlere, kurumsal müşteri portföyümüzde bulunan global şirketlerimizin yurt dışı iştiraklerine de hizmet vermemizi sağlayacak.

ONLINE TOPLANTI REZERVASYONU MODÜLÜ HİZMETE AÇILDI

İlaç/medikal, otomotiv, perakende, bankacılık, inşaat, bilişim, gıda, tekstil sektörleri öncelikli olacak şekilde 2 bin 423 kurumdan 85 bin 653 aktif kullanıcıya yüzde 92 tavsiye edilme skoru ile “Bizim işimiz sizin iş seyahatiniz” sloganıyla kurumsal online seyahat hizmeti veriyoruz. Bizimle çalışan kurumsal müşterilerimizdeki kullanıcılarımız bireysel seyahatlerinde de indirim kullanabiliyor, kurumsal seyahatlerden biriktirdikleri puanlarla seyahat edebiliyor. Bu lansman ile birlikte online toplantı rezervasyonu modülümüzü de hizmete açmış bulunuyoruz.''MEVCUT VE GELECEKTEKİ İHTİYAÇLARA GÖRE HAZIRLANDI

Şirketlerin seyahatlerini daha etkin, verimli, bilinçli, kontrollü ve risksiz yönetebilmesi için tüm birimlerin mevcut süreçlerini ve ihtiyaçlarını dinleyen Setur, Seturbiz.com’da bu doğrultuda seyahat süreç yönetim alternatifleri sunuyor. Seturbiz.com mevcut ve gelecekteki ihtiyaçları öngörerek hazırlanan teknolojisiyle şirketlerin içinde başlayan süreçlerden, seyahatin bitişinden sonraki masraf yönetimine ve raporlamalara kadarki süreci son derece sade ve yalın bir şekilde yürütüyor.

ŞİRKETLER KENDİ SEYAHAT PROSEDÜRLERİNİ OLUŞTURACAK

Kurumların seyahat ihtiyaçlarının dijitalleştirilmesi üzerine uygulamalar sunan Seturbiz.com, şirketlere kendi seyahat prosedürlerini online ortamda oluşturma olanağı sağlıyor. Kurumların seyahat eden tüm çalışanları için ayrı limit ve onay mekanizmaları tanımlamalarını sağlayan Seturbiz.com, seyahat giderlerinin online raporlar ile takibi, elektronik fatura aktarımı, detaylı fatura dökümleri gibi çözümlerle finans departmanlarının da hayatını kolaylaştırıyor.

Seturbiz.com ile gelen yeniliklerden biri de “Toplantı Modülü”. Karşılaştırılabilir özel fiyatlarla beslenmiş bu modülde kurumlar şirket toplantıları için de uygun fiyat/mekân alternatiflerine kolayca erişebiliyor.Bu Haber 17.11.2017 - 15:34:46 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.