Samih Sawiris ve Ralph Schiller’den 2021 açıklaması

Samih Sawiris ve Ralph Schiller’den 2021 açıklaması
FTI’de Dietmar Gunz döneminin kapanması ve şirketin yeniden yapılanması sonrası, Samih Sawiris ve Ralph Schiller’den açıklama geldi

TurizmGüncel – Dış Haberler

FTI yeni yıla büyük bir değişimle girdi. 1983 yılında FTI'ı kuran ve bugüne kadar yöneten Dietmar Gunz, 1 Ocak 2021 tarihi itibariyle şirketteki operasyonel görevlerinin tamamını, Ralph Schiller ve Constantin von Bülow'a bıraktı.

Ralph Schiller ve Constantin von Bülow, hemen harekete geçerek şirketin icra kurulunu yeniden oluşturdu. FTI'ın icra kurulunda, bu iki isimle birlikte Andreas Eickelkamp, Carsten Becker, Torsten Lampe ve Karim Hassan yer alacak.

Ralph Schiller: Yeni sezona büyük beklentilerle giriyoruz

Şirketin dümenine geçen Ralph Schiller, ''Yaklaşan bir aşı olasılığı, tüm sektör için bir umut ışığı. Ülkede seyahat etme arzısı kırılmadı, seyahat isteği oldukça yüksek. Yeni sezona büyük beklentilerle giriyoruz ve kendimizi en iyi şekilde konumlandırıyoruz. Çünkü 2021 sezonunda turizmde patlama yaşanacak.'' dedi.

Samih Sawiris: 2021 FTI için yeni başlangıçlara sahne olacak

FTI'ın yüzde 75 hissesini elinde bulunduran Orascam Development Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı, Mısırlı iş adamı Samih Sawiris ise, ''2021 FTI için yeni başlangıçlara sahne olacak. Bu dönemde finansal olarak güçlü ve yeni bir yapılanmayla giriyoruz. Ana kaynak pazarlarımızdan gelen güçlü tatil talebi nedeniyle her zamanki kadar iyimseriz. Almanya'da ve çok sayıda diğer ülkede aşılamanın başlaması ve Alman hükümetinin WSF fonundan sağladığı mali destekler göz önüne alındığında, yeni yıl için genel olarak iyimseriz. Şu anda, ocak ayından itibaren agresif bir şekilde ilerlemeyi beklediğimiz yaz uçuş programı üzerinde yoğun şekilde çalışıyoruz.'' diye konuştu.Bu Haber 25.12.2020 - 11:20:53 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.