Rusya'da tur operatörleri hangi tarihe erteleme yapıyor?

Rusya'da tur operatörleri hangi tarihe erteleme yapıyor?
Koronavirüs vakalarının daha geç görülmeye başlandığı ve önlemlerin daha geç alındığı Rusya'da salgın hızla yayılırken, ülkedeki tur operatörleri de uçuşlara başlamayı planladıkları tarihi revize etmek zorunda kaldı.

TurizmGüncel - Dış Haberler

Rusya'da tur operatörlerinin uçuşlara temmuz sonu-ağustos başı gibi başlamayı planladığı belirtiliyor. Rus Tur Operatörleri Birliği'nin (ATOR) web sitesinde yayınlanan haberde, Anex Tour'un ve Coral Travel'ın uçuşlara başlama tarihini 1 Ağustos olarak belirlediği belirtilirken, Pegas Touristik Genel Müdürü Anna Podgornaya da benzer tarihlerde uçuşlara başlamayı planladıklarını açıkladı. Söz konusu tur operatörleri, Rusya içi turlar için ise 1 Haziran tarihini verdi.

TUI Rusya yurt dışı turları hangi tarihte başlatmayı planladığını henüz açıklamazken, Rusya içi turlar için 1 Haziran tarihini verdi.

Rusya'da tur operatörlerinin 1 Ağustos tarihini belirlemesinin nedeninin Aeroflot'un yurt dışına uçuşları 1 Ağustos'a kadar durdurması olduğunu açıklayan Russian Express ise, müşterilerine rezervasyonlarını sonbahara yapmalarını tavsiye etti.Bu Haber 23.04.2020 - 09:29:42 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.