Rusya'da iflaslar tam gaz: 20 yıllık tur operatörü kepenkleri indirdi

Rusya'da iflaslar tam gaz: 20 yıllık tur operatörü kepenkleri indirdi
Rusya'da küçük ve orta ölçekli tur operatörü iflasları sürüyor. Son olarak, DANKO da faliyetlerinin durdurduğunu açıkladı.

TurizmGüncel – Dış Haberler

Rusya seyahat pazarında tur operatörü iflasları sürüyor. Natalie, DSBW Tours, Matreshka Tour, Auraora BG gibi küçük ve orta ölçekli tur operatörü iflaslarına bir yenisi daha eklendi.

''OLUMSUZ PİYASA KOŞULLARI...''

Resmi web sitesinden faaliyetlerini durdurduğunu açıklayan DANKO'nun genel müdürü Oksana Lyulintseva, ''Olumsuz piyasa koşullarından dolayı DANKO taravel 7 Eylül'den itibaren faaliyetlerini durdurmuştur. Bugünden itibaren satış yapılmayacaktır. 8 (495) 788-48-68 numaralı telefondan veya sales@danko.ru e-mail adresinden bilgi alabilirsiniz.'' dedi.

20 YILLIK TUR OPERATÖRÜ

Piyasa koşullarının kendilerini bu zor adımı atmaya zorladığını ifade eden Lyulintseva, ''Böyle bir kararı vermek zor oldu. Uzun yıllar faaliyette olan DANKO, hem güvenilir partner bilinçli bir katılımcı olarak rüştünü ıspatlamıştı. 20 yıllık üretken bir faaliyet döneminin ardından şirketimin tur operatörlüğü faaliyetlerini durduruyorum. Son ana kadar kaliteli hizmetimizden taviz vermemek için efor sarf ettik. Ancak tüm çabalarımız ve umutlarımız hüsranla sonuçlandı. Sonuç olarak, bu acı ve hayal kırıklığı için hepinizden özür dilerim.'' ifadelerini kullandı.

50 MİLYON RUBLE TEMİNATI VAR

DANKO'nun, sigorta şirketlerinde 50 milyon rublelik teminatının olduğu belirtilirken, yurt dışında kaç yolcusunun bulunduğu ve ileri tarihli rezervasyonlarının sayısı hakkında açıklama yapılmadı.Bu Haber 08.09.2018 - 10:23:56 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.