Rusya 9 ülkeye daha uçuş izni verdi, 4 ülkenin uçuş kıstlamasını kaldırdı

Rusya 9 ülkeye daha uçuş izni verdi, 4 ülkenin uçuş kıstlamasını kaldırdı
Rusya, 9 Kasım'dan itibaren dokuz ülkeye daha uçuşları yeniden başlatma, 4 ülkeye dönük de kısıtlamaları kaldırma kararı aldı.

Rusya Federasyonu, 9 ülkeye uçuşları yeniden başlatma; Birleşik Arap Emrilikleri, Avusturya, İsviçre ve Finlandiya'ya uçuşlardaki tüm kısıtlamaları da kaldırma kararı aldı.

TürkRus'un aktardığı habere göre koronavirüs operasyon merkezinden yapılan açıklamada, Bahamalar, İran, Hollanda, Norveç, Umman, Slovenya, Tunus, Tayland ve İsveç ile uçuşların başlayacağı bildirildi.

Açıklamada ayrıca, "Ülkelerdeki epidemiyolojik durum dikkate alınarak Avusturya, İsviçre, Finlandiya ve Birleşik Arap Emirlikleri ile olan hava trafiği kısıtlamalarının 9 Kasım 2021'den itibaren kaldırılmasına karar verildi" denildi.

Bu arada Tayland ile hava trafiği, bu ülkenin talepleri dikkate alınarak yalnızca koronavirüse karşı aşılanmış Rus vatandaşları için başlatılacak.

Son verilere göre, toplamda Rusya 62 ülke ile hava trafiğine yeniden başladı.Bu Haber 15.10.2021 - 08:39:42 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.