Rusya 41 şehirden Mısır'ın turizm bölgelerine uçuş izni verdi

Rusya 41 şehirden Mısır'ın turizm bölgelerine uçuş izni verdi
Rusya Federal Hava Taşımacılığı Ajansı, hangi hava yolunun Rusya'nın hangi şehrinden Mısır'ın turizm bölgeleri Şarm El Şeyh ve Hurghada'ya kaç uçuş yapabileceğini belirledi.


TurizmGüncel - Dış Haberler

Rusya Federal Havacılık Ajansı (Rosaviatsia), Rusya'nın 41 şehrinden Mısır'ın turizm bölgeleri Şarm El Şeyh ve Hurghada'ya uçuş yapılmasına karar verdi ancak charter uçuşlara izin vermedi. Tüm uçuşlar tarifeli olarak yapılacak.

Aslan payını Pegas Touristik aldı

Bilindiği üzere Rosaviatsia, uçuşa izin verilen her Rus şehrinden bir tane Şarm El Şeyh'e bir tane de Hurghada'ya olmak üzere haftada iki uçuş yapılmasına karar vermişti

Rosaviatsia'nın yaptığı uçuş dağılımında aslan payını Pegas Touristik'in hava yolu şirketi Nordwind'in aldığı açıklandı. Şirket, Rusya'daki 21 havalimanından Hurghada'ya, 18 havalimanından da Şarm El Şeyh'e uçma hakkı elde etti.

Rossiya nüfusu 1 milyonu geçen 9 şehirden uçacak

Rossiya Airlines nüfusu 1 milyonu geçen 9 şehirden, Ural Hava Yolları ise nüfusu 1 milyonu geçen iki şehirden Şarm El Şeyh ve Hurghada'ya uçacak. S7Airlines, Yamal Airlines, Red Wings ve Ikar Airlines Rusya'daki ikişer şehrinden Şarm El Şeyh ve Hurghada'ya uçma izni alırken, Ural Airlines ise St Petersburg'dan bu iki turizm bölgesine uçuş yapabilecek.

Aeroflot Moskova’dan 7 uçuş yapaca, AZUR 7 şehirden uçacak

Aeroflot Moskova'dan Şarm El Şeyh ve Hurghada'ya haftada 7'şer uçuş yapmak için izin aldı. AZUR Air ise Rusya'nın 7 bölgesinden bu şehre uçuşlar yapacak. Anex Tour'un stratejik partneri Azur Air; Astrakhan, Barnaul, Vladivostok, Makhachkala, Tomsk, Petropavlovsk-Kamchatsky ve Moskova yakınlarındaki Zhukovsky Havalimanından Şarm El Şeyh ve Hurghada uçuşları icra edecek.Bu Haber 27.08.2021 - 09:30:59 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.