Rus Polyanna Group'tan Tuncay Kilit'e yatırım teklifi

Rus Polyanna Group'tan Tuncay Kilit'e yatırım teklifi
Soçi'de düzenlenen turizm yatırım forumuna katılan Kilit Global Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Kilit, bölgede önemli yatırım olanakları olduğunu açıkaldı. Rus Polyanna Group'un Kilit Global'e .eşitli yatırım yaparken, Tuncay Kilit Soçi'de önemli yatırım olanakları olduğuna dikkat çekti.


Kilit Global heyeti, Soçi’deki temasları sırasında ilk olarak sponsoru oldukları Uluslararası Turizm Yatırım Forumu’na katıldı. Rusya Başbakanı Medvedev’in açılışını yaptığı ve dünyanın farklı ülkelerinden gelen turizm yatırımcılarının katılım gösterdiği forumda Kilit Group Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Kilit de bir konuşma gerçekleştirerek Türk turizmi ve turizm yatırımları hakkında katılımcılara bilgi verdi.

POLYANNA GROUP'TAN YATIRIM TEKLİFİ

Forumun ardından Kilit Global Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Kilit, Soçi’de ciddi ve büyük yatırımlar yapan Polyanna Group yönetimi ile bir araya geldi. Soçi’yi ve turizm yatırımlarını yerinde gören Kilit, Polyanna Group’un kendilerine yaptığı yatırım tekliflerini de inceleme fırsatı buldu.

''BURADA DEĞİŞİK YATIRIM FIRSATLARI VAR''

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Tuncay Kilit, yıllardır birbirine kenetlenen Rus-Türk ilişkilerine katkı sağlamak için Soçi’de bulunduklarını söyledi. Tuncay Kilit:  “Soçi’de bulunmamızın en büyük nedeni; Rus-Türk dostluk ilişkilerine katkı koymaktır. Bugüne kadar kazandığımız bilgi, birikim ve deneyimlerimizi burada Rus turizmcilere aktarma fırsatı bulduk. Uzun vadede karşılıklı sinerji yaratacağımıza inanıyorum. Yıllardan bu yana birbirine kenetlenmiş iki milletiz. Buraya Kilit Global Yönetim Kurulu ve otel yöneticilerimiz ile birlikte geldik. Burada değişik yatırım fırsatları da görüyorum. Grubumuza değişik teklifler geldi ve bunu da inceleme aşamasındayız” dedi.

''RUSYA SOÇİ'DEKİ YATIRIMLARI DESTEKLİYOR''

Hafta sonu gerçekleştirilen ve açılışını Rusya Başbakanı Medvedev’in yaptığı Uluslararası Turizm Yatırım Forumu’na katıldıklarını belirten Kilit, “Forumda büyük bir sinerji yakaladık. Rusya devleti Soçi için yatırımcıları destekliyor. Biz de Soçi’yi ciddi anlamda yatırım fırsatı olarak görüyoruz. Türk yatırımcıların da burayı görmeleri gerektiğini düşünüyorum. Burada ciddi bir alt yapı var ve turizmin gelişebileceğini düşünüyorum. Soçi’de 12 ay turizm yapılabilir. Buradaki yatırımlarım olanaklarını değerlendirme aşamasındayız.” şeklinde konuştu.


Bu Haber 03.10.2016 - 16:28:59 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.