Rixos, Delphin ve 8 otel grubu daha Öger’e ortak oluyor

Rixos, Delphin ve 8 otel grubu daha Öger’e ortak oluyor

Öger Tours’u Anex Grubu’nun bünyesine katmak için anlaşma imzalayan Neşet Koçkar, otelcilere hissedarlık teklif etti.


TurizmGüncel - Özel

Almanya’nın önde gelen tur operatörlerinden, Türkiye spesiyalisti Öger Tours’u satın almak için anlaşma imzalayan Anex Tour Yönetim Kurulu Başkanı Neşet Koçkar, otelcilere hissedarlık teklif ettiğini açıkladı.

‘’Rixos ve Tolga Cömertoğlu ‘tamam’ dedi’’

Konuyla ilgili olarak TurizmGüncel’e konuşan Koçkar, ‘’Öger Tours ile ilgili olarak otelcilere hissedarlık teklifim olacak. Rixos Hotels ile Delphin Hotels’in ortaklarından Tolga Cömertoğlu şimdiden tamam dedi. 8 otel grubu daha ortak olacak.’’ dedi.

‘’Amaç Öger Tours’u yeniden güçlü bir Türkiye markası yapmak’’

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un tanıtım için özel destek vereceğini kaydeden Koçkar, ‘’Amaç, eskide olduğu gibi, Öger Tours’u Avrupa’da güçlü bir Türkiye markası yapmak.’’ ifadelerini kullandı.Bu Haber 16.11.2019 - 17:12:12 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kullanıcı Yorumları
  • Akif Alpaslan - 18.11.2019 - 12:20

    Çok Teşekkür ederim Sonsuza Dek Kalbim ile Destekliyorum Sizleri! Güçlü Mutlu Bir Türkiye için. Sevgilerimle Akif Alpaslan

  • İsmail - 17.11.2019 - 11:51

    İyi mi kötümü bilemedim

  • Feti KUYUCU - 16.11.2019 - 07:19

    Bu teklif ve işbirliği türk turizmi açısından son derece olumlu geçmiş TG yazılarımda özellikle geçmişte yapılan hataların yapılmaması ÖGER vb tur operatörlerinin türk yatırımcılar tarafından alınması gereği üzerinde çok durmuştum.Ama ve fakatsiz bu satın alma yapılmalı ancak tamamen kurumsal bir yapi kurularak iyi yönetilmelidir duygusallıktan uzak durulmalıdır.

En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.