Rayting rekorları kıran yarışmayı Alanya'ya getirdiler

Rayting rekorları kıran yarışmayı Alanya'ya getirdiler

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı yetkilileri Moskova Fuarı’nda temas kurduğu sürpriz yarışma programının yapımcılarını Alanya’da ağırladı. Milyonlarca kişiye ulaşan macera türü yarışma programının bir bölümü Alanya’da çekildi.


Daha önce ünlü sanatçılara Alanya’da klip çektiren vakfın Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) yetkilileri bu sefer de Rusça konuşulan ülkelerde reyting rekorları kıran bir yarışma programının Alanya’da çekilmesini sağladı.

Moskovalı yapım firmasının tamamladığı çekimler haziran ayında gösterime girecek. Firmayla yapılan anlaşma gereği macera türü yarışma programının şimdilik sürpriz olarak kalacağını duyuran ALTAV ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu, “Görüşmeler mart ayında Uluslararası Moskova Turizm Fuarı’nda yapılmıştı. Program Rus dili konuşulan ülkelerde çok popüler. Alanya çekimleri esnasında da bunu gözlemledik. TV’de gösterilen programın bölümleri sadece Youtube sayfasında 622 milyon 150 bin görüntüleme almış. Bu yarışma üzerinden Alanya’nın görüntülerini ve eğlenceli yaşam tarzını milyonlarca kişiye ulaştıracağız. Şimdilik protokol gereği açıklamadığımız programın adını TV’de yayınlanmasının ardından duyuracağız” dedi.Bu Haber 03.05.2019 - 13:38:32 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.