Radisson Hotel İstanbul Harbiye kapılarını açtı

Radisson Hotel İstanbul Harbiye kapılarını açtı

Uluslararası otel zinciri Radisson Hotels, İstanbul'da bir otel daha açtığını duyurdu.


Radisson Hotels'in Türkiye'deki son yatırımı Radisson Hotel İstanbul Harbiye kapılarını açtı. İstanbul'un tarihi, turistik, kültür ve eğlence mekanlarına yakın konumda olan 90 odalı otelde Turkuaz Restoran, hamam, sauna, SPA ve 25'er kişilik iki toplantı salonu bulunuyor. 

Yılmaz Yıldırımlar: 50'den fazla otele ulaşmayı amaçlıyoruz

Radisson Otel Grubunun Orta ve Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye Bölge Kıdemli Başkanı Yılmaz Yıldırımlar otel açılışıyla ilgili şunları söyledi: İstanbul’un merkezinde yeni bir Radisson otelinin kapılarını açmaktan dolayı çok heyecanlıyız. Ülkenin hem kültür, sanat ve eğlence hem de iş dünyası merkezi olan İstanbul’daki lider pozisyonumuzu daha ileri taşıma sürecine yürekten bağlıyız. 2023 itibariyle faaliyete geçmiş veya yapımı devam eden 50’den fazla otel ulaşmak gibi net bir amaç ortaya koyduk ve bu çerçevede büyümemize ivme kaybetmeksizin devam ediyoruz.

Vefa Çelikise: Türkiye'nin 42 milyon turist hedefi var

Radisson Hotel İstanbul Harbiye Genel Müdürü Vefa Çelikise, “Radisson Otel Grubuyla işbirliği yapmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Türkiye, 2022’de 42 milyon turistin yanı sıra 35 milyar USD turizm geliri hedefliyor ve Radisson Otel Grubu, konuklarına unutulmayacak anlarla dolu çok çeşitli ve mükemmel bir deneyim yaşatabilecek muhteşem bir konumda. Konuklarımızın, eşi benzeri olmayan bu tarihi şehri bizimle birlikte keşfedeceklerine inanıyoruz." diye konuştu.


Bu Haber 29.06.2022 - 10:34:58 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.