Radisson Blu 162 odalı tesisle Trabzon'a geliyor

Radisson Blu 162 odalı tesisle Trabzon'a geliyor
Küresel otel zinciri Rezidor'un Radisson Blu markası Trabzon'a geliyor.


2018 yılının ikinci çeyreğinde açılması planlanan Radisson Blu Hotel Trabzon'un imzaları atıldı.

Carlson Rezidor Hotel Group bünyesinde yer alan ve dünyanın en hızlı büyüyen otel gruplarından biri olan Rezidor Hotel Group, Trabzon’da açılacak Radisson Blu Oteli için anlaşma imzaladığını duyurdu. Yeni inşa edilen otel ile birlikte Rezidor’un Türkiye’de hâlihazırda operasyonu devam eden ve açılması planlanan otel sayısı 22’ye ulaştı.

162 odalı otel iiçim şmzaların atıldığı toplantıda konuşan Rezidor Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Grup Gelişimi Bölüm Başkanı Elie Younes, “İmzaladığımız anlaşma, turizmde baş aktörlerinden biri olduğumuz Türkiye’deki büyüme stratejimize uyum sağlıyor. Yeni fırsatlar sunan ve uluslararası bir otel zincirine ihtiyaç duyan Trabzon pazarına girmekten çok mutluyuz. Tecrübeli ortaklarımızla hem şehrin hem de ülkenin seyahat ve turizm sektörüne verdiğimiz desteği daha da artırmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Radisson Blu Hotel, Trabzon’un sahibi Karadeniz Örme Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. tarafından yapılan açıklamada ise “Radisson Blu Hotel, Ordu’nun başarılı açılışından sonra, yeni açılacak Radisson Blu Hotel, Trabzon ile Carlson Rezidor Hotel Group’taki portföyümüzü genişletmekten memnuniyet duyuyoruz. Karadeniz’in en büyük şehirlerinden biri olan Trabzon, önemli bir iş ve eğlence merkezi olma potansiyeli sunuyor. Hâlihazırda büyük bir ticaret merkezi olan şehir, Radisson Blu gibi küresel bir üst segment otel markası için de doğru bir adres” ifadelerine yer verildi.

Bu Haber 16.12.2016 - 13:47:41 tarihinde eklendi.

Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunamadı...
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.