Prontotour 30. yılını Fas'ta kutladı

Prontotour 30. yılını Fas'ta kutladı

Türkiye'nin önde gelen seyahat şirketlerinden Prontotour 30. yıl kutlamalarına Fas’ta başladı. Ünlü oyuncular Marakeş’i bir Pronto gezgini gibi keşfetme fırsatı buldu.


Seyahat sektöründe 30 yılı geride bırakan Prontotour, bu özel yıl dönümünüz Marakeş'te kutladı. Seray Kaya, Ümit Kantarcılar, Sera Kutlubey, İlayda Ildır ve Alican Okumuş gibi sevilen isimler 4 gün boyunca Marakeş'in büyülü atmosferini Prontotour farkıyla deneyimlendi.

Fas'ın kalbinde egzotik bir deneyim

Marakeş’in önde gelen otellerinden Fairmont Royal Palm Marrakech'te ağırlanan davetliler, 4 gün boyunca Prontotour'un hizmet kalitesini ve Marakeş'in egzotik güzelliğini yerinde görme fırsatı yakaladılar. Medine (Eski Çarşı), Bahia Sarayı ve Majorelle Bahçesi gibi şehrin ikonik noktalarını keşfeden konuklar, Fas'ın zengin kültürüne ve tarihine de yakından tanıklık ettiler.

Unutulmaz anılarla dolu büyüleyici bir seyahat

Marakeş kent merkezinin dış bölgesinde geniş bir arazi üzerine kurulu Fas'ın çeşitli bölgelerinden gelen yerel dans ekiplerinin destansı şovları, yüzlerce yıldır at üzerinde oynanan Fantasia gösterisi ve atlı akrobasi şovu ile "Chez Ali" gösterileri geziye unutulmaz iz bıraktı. Konuklar bu gösterilere büyük ilgi gösterip bu anları ölümsüzleştirerek Marakeş'in mistik atmosferinin tadını doyasıya çıkardı.

Prontotour 30 yıldır tatilin güvenli adresi

30’uncu yıl dönümünü Marakeş'te taçlandıran Prontotour, seyahat tutkunlarını her daim keşfe davet ediyor. 30 yıllık birikimi, uzman rehberleri ve tecrübeli kadrosuyla Prontotour, her geçen gün daha da büyüyen bir aileyle dünyanın en güzel köşelerini deneyimleme imkânı sunuyor. 90’dan fazla ülkeye seyahat eden ve tatile dair her alanda sektörün öncü tur operatörü olan Prontotour, misafirlerine en yüksek kalitede hizmet sunmaya ve her bütçeye uygun tatil paketleri hazırlamaya devam ediyor.Bu Haber 18.03.2024 - 13:44:10 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.