PEGAS Touristik bu yıl Antalya'ya kaç turist getirecek?

PEGAS Touristik bu yıl Antalya'ya kaç turist getirecek?

Pegas Touristik 2023 yaz program tanıtımı için Rusya ve BDT ülkelerinden 900'e yakın acenteyi Antalya'ya getirdi.


PEGAS Touristik 2023 yaz programını 900 Rus ve BDT acentesinin katılımıyla Antalya’da bulunan Swandor Topkapı Palace Hotelde yapılıyor. Program çerçevesinde tüm PEGAS destinasyonları tanıtıldı. Başta Türkiye olmak üzere, Tayland, Vietnam, Venezuella, Küba ve Mısır destinasyonlarındaki ana oteller ve uçuş programları tanıtıldı.

Southwind ile Rusya-Antalya arasında 16 şehirden 700 bin ve THY ile de 200 bine yakın yolcu taşınacak. Ayrıca diğer BDT ülkeleri Kazakistan, Azerbaycan, Kırgızistan, Özbekistan ve Gürcistan'dan da Antalya'ya 100 bin turist planlanmış durumda.

Orhan Sancar

“Hedefimiz 2023 sezonunda 1 milyonun üzeri Rus turist getirmek”

Azerbaycan'dan THY ile ilk defa Dalaman seferlerinde garantili koltuk alındığını belirten PEGAS Tourisitk BDT Ülkeleri Koordinatörü Orhan Sancar, “Ayrıca Rusya Azerbaycan, Beyaz Rusya ve Rusya'nın turistik bölgelerinede ciddi planlamalar yaptık. Şubat başında, deprem nedeniyle düşen talep mart ayının ikinci haftası itibarıyla toparlanmaya başladı. Türkiye rezervasyonları istenilen seviyeye yakın seyretmeye başladı.” ifadelerini kullandı.


Bu Haber 30.03.2023 - 15:49:15 tarihinde eklendi.
Kullanıcı Yorumları
Henüz yorum yapılmadı.
En Çok Okunanlar
Bunları Okudunuz Mu?
Yazarlar
Tüm Yazarlar
GÜNCEL HABERLER
SEKTÖREL HABERLER

Turizm gündemine ilişkin haberlerin her gün mail adresinize gelmesi için abone olun.